Жителі Вовчанщини отримали понад 5 тисяч медичних послуг від Фонду соціального розвитку

26.08.2016
Жителі Вовчанщини отримали понад 5 тисяч медичних послуг від Фонду соціального розвитку

 

За рік медичні бригади Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області провели у Вовчанському районі 21 безкоштовний медогляд. Завдяки цьому сотні селян у різних куточках району змогли пройти комплексне обстеження та отримати консультації висококваліфікованих спеціалістів.

Результати медичних оглядів на Вовчанщині показали: значна частина людей, особливо у віддалених селах, давно махнула рукою на своє здоров’я. Дехто багато років не бував у районній лікарні, тож не дивно, що під час благодійних обстежень було поставлено чимало первинних діагнозів. Гіпертонічна та жовчнокам’яна хвороби, глаукома та катаракта, остеохондроз та аритмія – ось захворювання, які лікарі виявляють найчастіше.   

«Мета виїзних медоглядів – виявити захворювання та призначити ефективне лікування. Наші бригади успішно виконують це завдання, даючи багатьом людям шанс покращити своє самопочуття або навіть повністю одужати. Здоров’я пацієнтів – у їхніх руках, тому дуже важливо, щоб вони дотримувалися рекомендацій спеціалістів», - каже голова правління Фонду соціального розвитку Євген Шаповал.    

Загалом лікарі-волонтери надали жителям Вовчанського району більше 5 тисяч медичних послуг. І це число буде рости, адже медбригади Фонду продовжують працювати.