Жителів Борівщини проконсультували лікарі з Харкова

07.06.2017
Жителів Борівщини проконсультували лікарі з Харкова

 

У селі Піски-Радьківські Борівського району відбувся благодійний медогляд. Селян безкоштовно оглянули та проконсультували висококваліфіковані спеціалісти з обласного центру – кардіолог, лікар ультразвукової діагностики, невропатолог, окуліст і гінеколог. Медичний огляд організував  Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

У Піско-Радьківській амбулаторії давно не було так людно: черга розтягнулася аж на вулицю.  Місцева мешканка Юлія прийшла на медогляд майже з усією сім’єю – привела з собою і стареньких батьків, і дитину. Жінка каже: це чудова можливість проконсультуватися з харківськими лікарями, не виїжджаючи з рідного села. Адже дорога до Харкова неблизька, понад 170 кілометрів, а у районній лікарні деяких спеціалістів просто немає.

«У Боровій пройти ультразвукове обстеження – це проблема, бо лікар працює на чверть ставки, записатися до нього дуже важко. Тому дуже добре, що до нас спеціалісти з Харкова приїхали. За останні роки це вже третій медогляд у нашому селі, і ми кожного разу приходимо», - розповідає Юлія