Новини

01.12.2019
Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області разом з ініціатором Саргісом Арутюняном, мешканцем Донецької об’єднаної територіальної громади, оголосив призи Конкурсу на створення логотипу Донецької об’єднаної територіальної громади
25.11.2019
Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області разом з ініціатором Саргісом Арутюняном, мешканцем Донецької об’єднаної територіальної громади, пропонує взяти участь у Конкурсі на створення логотипу Донецької об’єднаної територіальної громади Балаклійського району Харківської області.
18.10.2019
Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області долучився до проекту «Дельта Милосердя», що спрямований на підтримку та популяризацію діяльності доброчинних і громадських організацій.
04.10.2019
Ми впевнені: історію творять не політики і не науковці, а вчителі! Бо саме від вчителів залежить, якими будуть наступні покоління, чого вони прагнутимуть і що цінуватимуть. Зі святом вас, представники найвідповідальнішої професії в світі!
03.10.2019
Завершився четвертий сезон роботи програми «Медицина Харківщини для людей» Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.