Новини: Всебічний освітній та культурний розвиток дітей в Харківській області

27.09.2019
Понад тридцять майстрів, майже п’ять годин роботи – і близько 170 вихованців Балаклійської спеціальної школи-інтернату перетворилися на веселих піратів, принцес, спайдерменів, звіряток і фей.
02.09.2019
Усіх, хто вчить і навчається, вітаємо з початком нового навчального року! Як влучно зауважив французький вчений П’єр Пуаст, освіта – це скарб, а праця – ключ до нього. Бажаємо, щоб і вчителям, і учням ця праця була в радість!
22.06.2019
Вишукані стрижки та зачіски, професійний мейкап, яскравий аквагрим і тату з блискіток – вихованці дитячого табору «Ялинка» під Валками долучилися до свята «Краса Style» та вперше в житті взяли участь у дефіле.
10.06.2019
18 школярів, які є призерами різноманітних конкурсів та олімпіад з фізики й математики, долучилися до проекту «Наукові візити до Харкова». Хлопці та дівчата побували у «ЛандауЦентрі» Каразінського університету та Software&Computer Museum – екскурсію дітям організував Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.
03.06.2019
31 травня у Новомерчицькому НВК на Валківщині відзначили закінчення навчального року та відпустили у вільне плавання випускників 11-го класу. До святкування «морського» Останнього дзвоника долучилися й представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, які привітали дітей, вчителів, батьків та подарували школі сучасний монітор.