Новини: Програма сприяння розвитку територіальних громад

25.11.2019
Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області разом з ініціатором Саргісом Арутюняном, мешканцем Донецької об’єднаної територіальної громади, пропонує взяти участь у Конкурсі на створення логотипу Донецької об’єднаної територіальної громади Балаклійського району Харківської області.
12.09.2019
Жителька Близнюків, яка опинилася у скруті після смерті чоловіка, зможе отримувати вищу пенсію. Правову допомогу щодо переоформлення виплат жінці надав юрист Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.
21.08.2019
Жнива-2019 у Первомайському районі радують результатом: аграрії зібрали 132 тисячі тонн зерна – на 47 тисяч тонн більше, ніж торік. З щедрим урожаєм місцевих сільгосппрацівників привітали на традиційному святі керівники району та благодійники.
23.05.2019
Цього тижня бригада висококваліфікованих лікарів – травматолог, окуліст, кардіолог, спеціаліст з ультразвукової діагностики, гінеколог – обстежила мешканців села Курулька Барвінківського району та селища Андріївка Балаклійського району.
19.05.2019
Підприємство з вирощування яблук, створене за підтримки Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, активно готує сади до літа. Дерева обробляють від шкідників і хвороб, підживлюють добривами, за допомогою гербіцидів позбавляються зайвої рослинності.