Барвінчата пограли у сищиків і відшукали скарб

24.06.2017
Барвінчата пограли у сищиків і відшукали скарб

 

Ще більше емоцій, ще більше розваг! Вихованці дитячого табору «Барвінок» стали учасниками захоплюючої квест-гри «Знай свій табір», яку організував для них Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. Дітлахи успішно здолали смугу різноманітних перешкод, відгадали усі загадки та отримали у винагороду неочікуваний приз.

На кілька годин територія «Барвінку» перетворилася на зону дивовижних пригод, а вихованці табору – на відважних сищиків, яким належало пройти випробування на силу та кмітливість і  відшукати захований скарб. Діти розділилися на команди, кожна з яких прагнула першою дістатися кінця таємничого маршруту. Барвінчатам довелося здолати цілу смугу перешкод і виконати безліч цікавих завдань. Особливо їм сподобалося  знімати відбитки пальців, грати у м’яча за допомогою ковдри та переносити воду у незвичайних ємностях. Команди успішно пройшли пригодницький маршрут і майже одночасно знайшли скарб – величезну коробку зі смачним морозивом.    

«У таборі веселі заходи, спортивні ігри, гуртки, круті дискотеки. В цьому році  дуже гарні вожаті. Мені подобається, як смачно тут годують. Я обов'язково приїду сюди ще не раз і хочу працювати тут вожатою», - ділиться враженнями від відпочинку старшокласниця Анастасія Смілаш.

Квест-гру «Знай свій табір» провели для барвінчат аніматори з Харкова, які приїхали до табору на запрошення Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. Доброчинці співпрацюють з «Барвінком» другий рік поспіль, надаючи закладу не тільки матеріальну підтримку, але й допомогу в організації розваг для дітей.      

«На  сьогодні наш табір входить в десятку кращих оздоровчих закладів Харківської області. Чимало для цього зробили наші друзі – Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, а також  агрофірми «Подолівська» і «Барвінківська». У цьому році для дітей підготована цікава оздоровчо-розважально-пізнавальна програма, і сьогоднішня гра-квест – лише один з її пунктів», - зазначає директор табору «Барвінок» Лідія Єфремова.                  

«Ми спеціально обрали такий формат, як квест, бо це і фізична активність, і зарядка для розуму. Щоб знайти скарб, дітям треба було проявити свої лідерські якості, навчитися працювати у команді, продемонструвати свою силу, вправність, кмітливість. Ось так, розважаючись, дітлахи здобувають нові знання та навички, розвивають свої здібності», - зауважує координатор Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області у Барвінківському районі Ігор Макаревич.

Щоб урізноманітнити дитячий відпочинок, у кінці першої зміни благодійники планують вивезти вихованців «Барвінку» на одноденну екскурсію до Святогірської лаври.