«Барвінкове» літо розпочалося!

12.06.2017
«Барвінкове» літо розпочалося!

 

Дитячий табір «Барвінок» прийняв перших у цьому сезоні гостей. До закладу прибули 65 дітлахів з Харківської та Луганської областей, які відпочиватимуть тут протягом 21 дня. У церемонії відкриття табору взяли участь представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.

Незважаючи на свої 9 років, харків’янин Дмитро Миронов побував вже у багатьох дитячих таборах. До «Барвінку» він приїхав вдруге: минулого літа хлопчику так тут сподобалося, що він не замислюючись повернувся сюди через рік.

«Було класно! Ми з вожатими створили цілу державу – зі своєю валютою і президентом, вчилися розпоряджатися грошима, пробували різні професії. Я, наприклад, був редактором табірної газети, писав статті та навіть брав інтерв’ю у футболіста Олександра Горяїнова – він приїжджав до нас у табір. Сподіваюся, цього року буде так само цікаво!», - каже  хлопець.

Відкриття табору почалося традиційно – з урочистої лінійки. Далі відбулася церемонія посвяти дітей у барвінчата, під час якої кожна дитина отримала у подарунок футболку, кепку і краватку з логотипом «Барвінку». З початком відпочивального сезону дітлахів привітали представники місцевої влади та Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, який опікується закладом.

«Пам’ятаю, як 15 років тому ми відкривали цей табір, і радію з того, що незважаючи на всі негаразди, він продовжує працювати та оздоровлювати дітей, - зазначила голова Барвінківської районної ради Валентина Щолок. – Добре, що за ці роки «Барвінок» знайшов гарних друзів – Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області та компанію AgroGeneration. Здоров’я та повноцінний відпочинок дітей – наша спільна мета».

Другий рік поспіль благодійники допомагають підготувати табір до літа. У житлових корпусах і технічний приміщеннях проведено поточний ремонт, полагоджено водогін, пофарбовано усі лавки й альтанки, замінено освітлення, встановлено додаткові туалети. Торік усі будівлі «Барвінку» було прикрашено яскравими муралами, цього разу доброчинці також приготували сюрприз для дітлахів – новий спортивний майданчик.

«Ми хочемо, щоб ви гарно провели час у таборі та повернулися додому зміцнілими, здоровими. Займайтеся спортом, робіть зарядку, грайте й футбол, волейбол і ставайте сильнішими – духом і тілом! Бажаю вам гарного відпочинку», - звернувся до дітей голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал.

«Щоб літо було не тільки веселим, але й корисним, даруємо вам розвиваючі настільні ігри. Тут є і «Мафія», і «Ерудит», і багато іншого цікавого. Тож тренуйте свій розум і будьте успішними!», - додав координатор Фонду у Барвінківському районі Ігор Макаревич.     

Також благодійники підготували насичену розважально-пізнавальну програму. На вихованців табору чекають творчі майстер-класи, зустрічі з успішними особистостями, заняття з англійської мови, цікаві екскурсії та конкурси.

На першій зміні «Барвінок» приймає 65 дітлахів. Це діти з Харкова та області, а також 15 школярів з Луганщини, які приїхали до табору з міста Щастя і тимчасово окупованих територій. Гості з Луганської області, серед яких є діти з малозабезпечених і багатодітних родин, відпочивають тут безкоштовно – путівки оплатив Благодійний фонд «Дар».

Протягом літа у «Барвінку» планується оздоровити близько двохсот дітей.