«Барвінок»-2017: сезон відпочинку закрито

19.08.2017
«Барвінок»-2017: сезон відпочинку закрито

 

Востаннє цього літа у дитячому таборі «Барвінок» відбувся святковий концерт з яскравими номерами і роздачею пам’ятних подарунків– у закладі провели додому діток з третьої зміни та офіційно оголосили про закриття відпочивального сезону. Радісні емоції та сум від розставання розділили з барвінчатами друзі табору – представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, фонду «Дар» і компанії AgroGeneration.

Свято традиційно розпочалося зі звуків горну, який зібрав 4 загони на чолі з вожатими і вихователями. Після коротких вітальних слів гості взялися роздавати дітям подарунки – фірмові браслети з логотипом табору, дитячу газету «Барвінок» і постери з пам’ятними фотографіями. Також благодійники вручили кожній дитині набір канцелярського приладдя до школи.

«Цього літа у «Барвінку» відпочивали переважно діти пільгових категорій, тож такі набори точно стануть їм у пригоді, - зазначає координатор Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області у Барвінківському районі Ігор Макаревич. – Та й сам відпочинок був для більшості дітлахів безкоштовним – частину путівок оплатив наш Фонд, частину – фонд «Дар». Ми дуже раді, що змогли подарувати цим дітям позитивні емоції, оздоровити їх і зарядити енергією на наступний рік».

Після урочистостей діти та дорослі перенеслися у чарівну казку: за сюжетом їм треба було розвеселити принцесу, яка повернулася з табору «Барвінок» і сумувала вдома. Щоб змусити її посміхнутися, юні артисти і співали, і танцювали, і жартували. Підключилася й важка «артилерія»:    кухарі табору виконали запальний сучасний танок, вожаті представили гумористичні номери, а медичний працівник закладу здивував усіх майстерними фокусами.  Завершився концерт веселою дискотекою. Діти зізнаються: кожен день у цьому таборі – маленьке свято.        

«На початку літа я поїхав у табір «Барвінок». Перша зміна мене вразила тим, що я не сумував, у мене був день народження, котрий я провів дуже весело, як і всю зміну. Мені тут так сподобалося, що я приїхав до «Барвінку» і на третю зміну. Я знайшов у таборі багато друзів. Це найкраща зміна і найкраще літо!», - каже  Богдан Вінник.  

Цього року у «Барвінку» відпочило майже дві сотні дітлахів з Харківської, Луганської та Донецької областей. Благодійники, які опікуються закладом, подбали про те, щоб перебування у таборі було комфортним і змістовним. Зокрема, «Барвінок» відремонтували і підготували до літнього сезону, на кожній зміні забезпечили цікаву пізнавально-розважальну програму. Для дітей було організовано різноманітні майстер-класи, квести, конкурси, зустрічі з успішними людьми, а також екскурсії до Святогірської лаври. Підбиваючи підсумки відпочивального сезону-2017, у Барвінківській райдержадміністрації високо оцінили роботу табору,  який є єдиним на території району.

«Це дуже прекрасно, що так багато дітей змогли оздоровитися у «Барвінку»  перед початком навчального року. З настанням 1 вересня бажаю всім дітлахам поринути у світ знань, світ книжок і добре навчатись у школі», - зауважує начальник відділу освіти Барвінківської райдержадміністрації Наталія Коптєва.    

«Ми другий рік підтримуємо табір «Барвінок» і вважаємо цей проект одним з найуспішніших, - зазначає голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Валерій Дема. -  Це приклад ефективної співпраці адміністрації закладу, місцевої влади та благодійників, результатом якої є двісті оздоровлених дітей щорічно. Причому це діти не тільки з Харківщини, але й з інших областей – тобто «Барвінок» фактично є всеукраїнською базою дитячого відпочинку».

Сезон-2017 у таборі «Барвінок» офіційно закрито. Однак наступного літа заклад знову гостинно відчинить свої двері для усіх бажаючих цікаво та незабутньо провести час на мальовничій Барвінківщині.