Табір «Барвінок»: прощавай, друга зміна!

25.07.2017
Табір «Барвінок»: прощавай, друга зміна!

 

З щирими обіймами, сльозами розставання та пам’ятними подарунками провели додому дітлахів, які оздоровлювалися у дитячому таборі «Барвінок» протягом другої зміни. За двадцять один день відпочинку хлопці й дівчата отримали такий заряд енергії та вражень, що його, мабуть, вистачить аж до наступного літа!

14-річний Єгор Довгополов – справжній старожил «Барвінку»: він їздить у цей табір з семи років. Лише раз хлопець змінив місце відпочинку, провівши кілька тижнів у Бердянську, але це тільки зміцнило його любов до «Барвінку». Нехай тут немає моря, каже Єгор – зате є море турботи й ласки, яку колектив закладу щедро дарує кожній дитині. Хлопцю не набридає їздити сюди кожного літа: завдяки партнерам табору програма у «Барвінку» завжди насичена та різноманітна.     

«Раніше не так весело було, табір безкольоровий був, а як почали допомагати «Барвінку» благодійні фонди, місцеві агрофірми – табір розквітнув. Кожного літа призи, подарунки, постійно зірки різні приїжджають і виступають, аніматори – цікавіше набагато стало. Тож коли пропонують мені поїхати на море, я кажу «Ні, обираю «Барвінок»!», - розповідає Єгор Довгополов.      

На другій зміні Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області організував для вихованців табору цілу низку розважальних заходів. На запрошення доброчинців у «Барвінку» працювали випускники Української Академії Лідерства, які проводили для дітей майстер-класи, квести, конкурси й вікторини. Ще одним сюрпризом став концерт за участі юних співачок з Харкова – лауреаток численних обласних і всеукраїнських вокальних конкурсів. Дівчата настільки зачарували маленьких слухачів, що ті взялися не тільки їм підспівувати, але й підтанцьовувати. В результаті концерт перетворився на імпровізовану дискотеку, від якої лишилися у захваті і діти, і самі виконавиці.

«Ми дуже задоволені! Діти посміхалися, їм було весело, вони танцювали, раділи життю.  Гадаємо, ми влаштували для них гарне свято», - кажуть співачки.

Для дітей старшого віку Фонд організував зустріч з відомим харківським журналістом Володимиром Фоменком, який розповів барвінчатам про свою професію та поділився секретами творчої майстерності. А ще вихованцям табору влаштували екскурсію до Святогірської лаври – більшість дітей вперше побачила цей дивовижний монастир.  

«Ми до Святогірська їздили – мені дуже сподобалося! Там довго на гору підніматися, а так дуже гарно. Я навіть свічку ставила!», - хвалиться 7-річна Настя

Щоб розставатися з табором було не так сумно, представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області роздали дітям сувеніри – фірмові браслети, дитячу газету «Барвінок» та плакати з фотографіями всіх, хто відпочивав у закладі на другій зміні. Також дітлахи отримали чудові книги, які передав для них президент групи компаній «Фактор» Сергій Політучий. І звісно ж, на згадку про «Барвінок» у кожної дитини лишилася футболка та кепка з логотипом табору.

«Наш табір працює 15 років, і це одна з кращих змін у цьому році – я думаю, завдяки тому, що дуже сильний підібрався педагогічний колектив. Були сильні вожаті і на першій зміні, але на другій вони ще й артистичні – співають, танцюють і дітей дуже люблять. Тому я вважаю, що зміна вдалася. А найвищою оцінкою, гадаю, є те, що жодна дитина не поїхала передчасно додому», - підсумувала директор «Барвінку» Лідія Єфремова.

«Бажаю всім дітям гарно провести решту канікул і з новими силами, з новим завзяттям піти у вересні до школи. А наступного літа знову чекаємо вас у «Барвінку». До зустрічі!», - звернувся до дітлахів голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал