Завдяки Фонду Аркадівська школа готова до зими

07.07.2016
Завдяки Фонду Аркадівська школа готова до зими

 

Як відомо, сани треба готувати влітку. Тому коли наприкінці навчального року в Аркадівській загальноосвітній школі Шевченківського району зламався насос в опалювальній системі, директор закладу одразу почала шукати спосіб його замінити. Вирішити проблему допоміг Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Протягом останніх років водяний насос у школі працював на чесному слові, а цієї весни він остаточно вийшов з ладу. Щоб уникнути критичної ситуації з опаленням закладу в наступному навчальному році, ще з травня місяця директор Олена Костенко стала шукати кошти на придбання нового насосу.

"Я почала звертатися до всіх можливих спонсорів, намагаючись віднайти серед них справді небайдужих до нашої проблеми. Проте почувши, що на придбання насосу потрібна чималенька сума (шість тисяч гривень), наші благодійники, посилаючись на різні причини, не могли знайти необхідних коштів", - розповідає директор Аркадівської загальноосвітньої школи Олена Костенко.

Звернулася керівник закладу і до регіонального представника Фонду соціального розвитку в Шевченківському районі Світлани Захарченко.

"Чесно кажучи, після багатьох невдалих спроб мало сподівалася на позитивний результат і була дуже здивована, коли вже через декілька днів мені повідомили про необхідність надання реквізитів для перерахунку коштів", - каже Олена Костенко. - "На сьогодні ми вже маємо необхідний насос, за що хочу висловити щирі слова вдячності Благодійному фонду від імені педагогів, учнів школи та від імені батьків, котрі спокійно відправлятимуть своїх дітей до теплої школи. Окремо хочу подякувати за небайдужість до умов навчання учнів школи та реальний внесок у справу підвищення якості їх знань Світлані Іванівні Захарченко та всім, хто долучився до цієї важливої справи".