Завдяки Фонду у селі на Борівщини з’явилася автобусна зупинка

02.08.2016
Завдяки Фонду у селі на Борівщини з’явилася автобусна зупинка

 

Триває реалізація міні-проекту Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області зі встановлення зупинок громадського транспорту у найвіддаленіших куточках регіону. Цього разу новенька зупинка з’явилася у Борівському районі – у селі Вище Солоне. 

Для місцевих жителів поява спеціальної конструкції для очікування транспорту стала дуже приємним сюрпризом. Адже до цього тут взагалі не було зупинки – люди чекали на автобус просто на узбіччі. Особливо зраділи зупинці місцеві школярі, які їздять на навчання у сусідні села, тому що у Вищому Солоному школи немає. Кожного буднього дня дітей забирає та привозить назад шкільний автобус.

«Ми вдячні Фонду за те, що у нас в селі з’явилася автобусна зупинка. Це дуже доречно, бо у школу їздять діти і зі школи, учителів у нас живе багато. Тепер, коли іде дощ або коли, як зараз, спека, вони можуть сховатися від сонця, перечекати негоду. Та й просто коли люди йдуть до крамниці за покупками, вони можуть присісти на зупинці та перепочити, почекати когось», - каже голова Вищесолоненської сільської ради Лідія Кириченко.      

Село Вище Солоне, в якому мешкає кілька сотень людей, знаходиться у 20 кілометрах від районного центру. Тричі на тиждень звідси до Борової ходить автобус, і тепер чекати на нього стало значно зручніше.

«Дуже дякую за зупинку, що нам зробили. Нам, жителям села Вище Солоне, вона дуже потрібна», - зазначає місцева мешканка Тетяна Шевченко.

Нагадаємо, на кошти Фонду було виготовлено шість автобусних зупинок, одну з яких вже встановили у селі Алісівка Близнюківського району. Також нові зупинки з’являться на Барвінківщині, Первомайщині, Валківщині та Великобурлуччині.