Благодійний фонд подарував Барвінківській школі телевізор

27.11.2017
Благодійний фонд подарував Барвінківській школі телевізор

 

Представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області передали Барвінківській загальноосвітній школі № 4 сучасний LCD-телевізор з вбудованим мультимедійним програвачем.  

Пристрій було встановлено у класі, де навчаються першачки – 15 хлопчиків та дівчаток. Саме їхні батьки звернулися до Фонду з проханням обладнати класну кімнату мультимедійною технікою, щоб дітям було цікавіше та простіше засвоювати шкільну програму. Дорослі зазначають: вчорашнім випускникам дитсадочка важко всидіти за партами, а завдяки освітньому відео навчання стає для них захоплюючою грою.  

«Діти тільки з садочка, вони ще не призвичаїлися до шкільного режиму, тому навчальні мультики допомагають їм краще сприймати інформацію. На жаль, школа наша ніякого обладнання не має, навіть дошка у класі першачків ще з 60-х років. Дуже приємно, що Фонд почув нас, батьків, і подарував закладу мультимедійний телевізор, - каже голова батьківського комітету Інна Троян. – Діти просто у захваті!  Вдома телевізор є у всіх, а ось телевізор у школі, та ще й такий великий, – це дивина для них. Навіть діти з інших класів бігають на нього подивитися».

Подарований пристрій вже став невід’ємною частиною навчального процесу. За допомогою розвиваючих відео дітки знайомляться з цифрами і простими математичними діями, вчаться читати по складах, писати літери. Вчителька першачків зазначає: раніше учні під кінець уроку втомлювалися, починали нудьгувати, а тепер вони уважно слухають і виконують вправи, аж поки не залунає дзвоник.  

«Особливо мені подобаються мультики про англійську мову – як називаються тварини, овочі. І математику вчити цікаво», - ділиться враженнями першокласник Богдан.

«У школах Барвінківщини працюють чудові педагоги, які вкладають душу у наших дітей, дають їм безцінні знання. Однак самі заклади потребують осучаснення, адже ми живемо в епоху розвинутих технологій та Інтернету. Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області завжди готовий піти назустріч батькам і вчителям, допомогти їм виховати розумну, щасливу та успішну молодь», - зауважує координатор Фонду у Барвінківському районі Інна Макаревич.   

Нагадаємо, з 2015 року Фонд надає допомогу дитячим садкам, школам, бібліотекам, будинкам культури у різних куточках Харківщини. Відповідна благодійна програма має назву «Всебічний освітній та культурний розвиток дітей в Харківській області» та передбачає фінансову, матеріальну підтримку закладів і заходів для дітей.