Благодійники зіграли в футбол у Близнюках

24.06.2018
Благодійники зіграли в футбол у Близнюках

У товариському матчі з міні-футболу зустрілися працівники центрального офісу Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області та регіонального представництва Фонду у Близнюківському районі. Гра відбулася 22 червня на стадіоні імені Миколи Биченка в Близнюках.

Подивитися матч зібралося ледь не все селище – і не дарма. Гра вийшла дуже видовищною та захоплюючою, інтрига зберігалася до останніх хвилин. Господарі поля одразу почали потужно атакувати та певний час вели у рахунку. Гості з Харкова, які не очікували такого натиску, поступово зрівняли рахунок, а згодом стали вигравати. Втім, близнюківська команда дала гідну відсіч та знову вирвалася уперед. Доля матчу визначилася в останні хвилини, коли харків’яни забили вирішальний гол і зрівняли рахунок – 8:8.

«Боротьба вийшла вкрай напруженою, тож  фінальний результат цілком справедливий. У цьому матчі всі переможці, тому що футбол завжди об’єднує людей, сприяє встановленню дружніх відносин і порозумінню, - зазначає Євген Шаповал, голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. - Команда Близнюків дуже сильна, зіграна, але ми теж виглядали гідно і тому задоволені своєю грою. Чекаємо близнюківців на матчі-відповіді у Харкові!».

«Ми вдячні своїм харківським колегам за те, що приїхали до нас і влаштували справжнє свято футболу. Завжди приємно мати справу з гідним суперником, відчувати азарт. Це була дійсно товариська гра, після якої ми пішли з поля ще більшими друзями. Будемо раді зустрітися на полі знов – тепер вже у Харкові», - каже представник Фонду у Близнюківському районі Андрій Воронкін.