Благодійна допомога в дії - медична бригада Фонду в Берестівській сільській раді

10.05.2016
Благодійна допомога в дії - медична бригада Фонду в Берестівській сільській раді

 

Наприкінці квітня медична бригада Благодійного фонду соціального розвитку працювала в селі Берестове Близнюківського району Харківської області. До складу бригади вже традиційно увійшли кардіолог, лікар ультразвукової діагностики, гінеколог, офтальмолог та травматолог.

Знаючи про добрі справи медиків-волонтерів, люди потягнулися на прийом до лікарів, намагаючись отримати якомога більше консультацій від лікарів. За словами фельдшера, асистента кардіолога О.Невзгляд в Берестовому на прийом прийшло 28 осіб, які побували на прийомі у лікарів всіх профілів.

Про те, що такий благодійний напрямок роботи Харківських лікарів заслуговує слів великої вдячності від жителів глибинки, і говорити не треба. На жаль, пенсіонерам, безробітним, людям із сімей, які опинилися у важких життєвих обставинах, доїхати до райцентру задля обстеження нелегко. До всього, доводиться підстроюватись під графік автобусних маршрутів, а до лікарів відповідної кваліфікації в ЦРЛ часто стоять черги. То від таких виїзних робочих прийомів тільки користь місцевому населенню.

«Я прийшла на прийом до всіх лікарів, бо людям мого віку, а мені 62 роки, без медичної допомоги вже, на жаль, не обійтися. Ось зараз вже треба нові окуляри підбирати та й ліки потрібні від недуг, а які- не знаю. Тепер отримаю консультації фахівців та попрошу дітей купити необхідне. Самій же їхати до Близнюків на цілий день фізично вже неможливо»,- говорить берестівчанка Любов Миколаївна Запорожець.

Приєднуються до її слів і інші громадяни, бо завдяки медичним оглядам на місцях не тільки надаються консультації, а й попереджується виникнення багатьох захворювань.

Робота медичної бригади Фонду продовжується на території Близнюківського району і вже 4 травня медики надавали фахову допомогу жителям Олексіївської сільської ради.