Благодійний фонд соціального розвитку не залишає без уваги здоров’я сільських мешканців

15.05.2016
Благодійний фонд соціального розвитку не залишає без уваги здоров’я сільських мешканців

 

Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області минулого року була впроваджена програма «Медицина Харківщини для людей». Метою цього кроку було: забезпечити якісне і комплексне медичне обстеження жителів навіть найвіддаленіших сіл, звернути увагу населення на важливість виявлення та лікування хвороб на ранніх стадіях.

Мобільні бригади лікарів протягом квітня-травня відвідали декілька населених пунктів Первомайського району. До складу медичної бригади входять: травматолог, гінеколог, офтальмолог, кардіолог, лікар-діагност УЗД, а також сучасне обладнання: портативні прилади для вимірювання рівню цукру у крові, ультразвукової діагностики внутрішніх органів, кардіограф.

21 квітня відбувся такий прийом у селі Михайлівка, в ході якого всім хто звернувся до лікарів було призначене лікування або надано рекомендації щодо подальшого більш детального обстеження, в цілому, було виписано більше сотні призначень та рекомендацій. Як зазначила медсестра амбулаторії сімейної медицини Галина Сумцова, найбільше мешканців турбують захворювання серцево-судинної системи. Особливу увагу кардіолог приділив тим пацієнтам, котрі перенесли інсульти та інфаркти.

11 травня в селі Шульське під час прийому, лікарями було проведено 237 оглядів, надано в загальній кількості 357 консультацій. Найбільшим попитом користувалася ультразвукова діагностика. Лікарі, окрім оглядів, провели посилену консультаційну роботу щодо важливості вчасного виявлення та лікування хвороб, регулярного прийому ліків, тощо.

"Ми дуже вдячні Благодійному фонду соціального розвитку за організацію медичних оглядів лікарями-волонтерами. Можливість здійснити медичне обстеження на місці дуже зручно для зайнятого господарськими клопотами сільського мешканця. Особливо таке обстеження важливе для мене, як для людини яка переїхала, із зони проведення АТО", - зазначила переселенка із Донецької області Коваленко Людмила Володимирівна.

В.Остапова