Близько ста людей взяли участь в акції Фонду «День лимонаду»

10.08.2018
Близько ста людей взяли участь в акції Фонду «День лимонаду»

Сорок літрів лимонаду та близько ста учасників – в офісі Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області відбулася доброчинна акція зі збору коштів на лікування онкохворих дітей. Захід, ініційований фондом «Таблеточки», пройшов з великим успіхом.

Сьогодні двері офісу Фонду весь день були відчиненими: благодійники приймали гостей та частували їх добрим лимонадом. Напій був приготований власноруч за всіма стандартами – з натуральним лимонним і апельсиновим соком, цукром, м`ятою та льодом. Скуштувати освіжаючий напій прийшли друзі, партнери Фонду та просто небайдужі люди, які дізналися про акцію з соціальних мереж. Один з гостей Євген Гладун, який працює в автобізнесі, зізнається, що просто не міг оминути увагою цей захід, бо тема боротьби з раком близька йому особисто.

«Дитина моїх родичів, якій ще немає трьох рочків, зараз проходить лікування від онкологічної хвороби, тож я добре розумію, як це – боротися з раком. Саме тому мені хотілося долучитися до цієї благодійної акції, зробити свій невеличкий внесок в одужання діток, - каже Євген. – Лимонад, до речі, чудовий! В таку спеку якраз те, що треба – добре освіжає».

Представники Фонду приймали відвідувачів цілий день. Загалом було приготовано близько ста порцій лимонаду – а це понад сорок літрів напою. Благодійники кажуть: навіть не сподівалися, що ця ініціатива отримає такий відгук.

«Ми були раді долучитися до цієї всеукраїнської акції, яку ініціювали наші колеги з фонду «Таблеточки». Адже День лимонаду є актуальним і для нашого Фонду, тому що ми реалізуємо  медичну програму і програму підтримки дітей, - зазначає Євген Шаповал, голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. – Дякуємо всім, хто прийшов сьогодні до нашого офісу і взяв участь у добрій справі». 

Усього учасники Дня лимонаду пожертвували на лікування онкохворих дітей 8740 гривень. Ці кошти будуть передані фонду «Таблеточки», який розподілить їх між своїми підопічними.