Чиновникам і депутатам розіслано порадник від молоді

17.01.2019
Чиновникам і депутатам розіслано порадник від молоді

Обіцяно – зроблено. Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області розіслав близько тисячі примірників Практичного порадника для посадовців та депутатів місцевих рад, складеного за результатами конкурсу творів «Майбутнє моєї громади».

Видання було відправлено районним радам Харківщини – як виконавчому апарату, так і депутатському корпусу, а також районним державним адміністраціям, відділам освіти, бібліотекам. По кілька примірників отримали і школи, учні яких брали участь у творчому конкурсі, та зарубіжні партнери Фонду, які поділилися досвідом своїх країн щодо розвитку місцевих громад. У Фонді сподіваються, що практичний порадник, який містить ідеї та пропозиції молоді, стане своєрідним дороговказом для посадовців і депутатів, допоможе їм ефективніше працювати на благо рідного села, міста, району.   

«Мені дуже приємно, що школярі Балаклійщини активно долучилися до конкурсу творів «Майбутнє моєї громади» – учасників з нашого району, наскільки я знаю,  було найбільше, - зазначає голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов. - Це означає, що молодь небайдужа до місцевих проблем і очікує від нас, представників влади, конкретних кроків щодо їх розв’язання. Ми просто зобов’язані виправдати ці очікування – і вже потроху це робимо: ремонтуємо сільські амбулаторії,  садочки та школи, розвиваємо інфраструктуру. Виданий Фондом порадник дозволяє краще зрозуміти потреби молоді та відповідно до цього скорегувати нашу роботу».

«Цей порадник для мене – джерело натхнення та свіжих ідей, привід для гордості за дітей нашого району. Більшість їх пропозицій не так складно реалізувати: наприклад, створити програму озеленення, відновити роботу млина або хлібопекарні, встановити дитячі та спортивні майданчики. Тому я як депутат робитиму все від мене залежне, щоб ці ідеї були втілені у життя», - обіцяє депутат Близнюківської районної ради Андрій Воронкін.     

Порадником зацікавилися і в тих районах Харківщини, де творчий конкурс не проводився, та навіть в інших областях, зокрема в Івано-Франківській. Представникам цих регіонів також було надіслано по декілька примірників видання. 

Нагадаємо, навесні 2018 року Фонд соціального розвитку провів серед школярів Харківщини конкурс творів на тему «Майбутнє моєї громади». Його переможці були нагороджені призами, а кращі ідеї щодо розвитку місцевих громад увійшли до Практичного порадника для посадовців та депутатів місцевих рад.