День відкритих дверей у ХАІ – можливість підвищити шанси на вступ

08.01.2019
День відкритих дверей у ХАІ – можливість підвищити шанси на вступ

Учні випускних класів, скористайтесь нагодою заробити додаткові бали для вступу до Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського. Завітайте 10 січня на День відкритих дверей у ХАІ та спробуйте власні сили в олімпіадах з української мови та математики.

Захід проходитиме у головному корпусі університету за адресою: вулиця Чкалова, 17.  Зареєструватися для участі у Дні відкритих дверей можна онлайн за цим посиланням або безпосередньо на місці проведення заходу. Реєстрація триватиме з 9.00 до 11.00. Опівдні розпочнеться олімпіада з української мови, о першій годині дня – тестування з математики. За результатами олімпіад можна буде отримати додаткові бали під час вступу до ХАІ.

«Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь у Дні відкритих дверей ХАІ та підвищити свої шанси на вступ до нашого університету. Приходьте, роздивляйтеся, ставте питання, беріть участь в олімпіадах і заробляйте додаткові бали! Інформацію про захід і про університет можна уточнити у мене особисто за номером телефону 050 402 06 00», - каже Сергій Фірсов, професор кафедри мехатроніки та електротехніки ХАІ.

Нагадаємо, у 2018 році Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області запровадив гранти на навчання у ХАІ та стипендію імені Бєлана, а також організував кілька екскурсій до університету для школярів з Близнюківського, Первомайського та Балаклійського районів.