Депутатам і чиновникам Валківщини пояснили, як заповнювати е-декларації

21.03.2017
Депутатам і чиновникам Валківщини пояснили, як заповнювати е-декларації

 

Експерти Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області продовжують консультувати представників органів місцевого самоврядування щодо електронного декларування доходів, майна та витрат. Черговий інформаційний семінар на цю тему відбувся 20 березня у Валківському районі. 

Практично кожна з сільських, селищних рад Валківщини відрядила на захід свого представника, щоб здобути найбільш повне та точне уявлення про нову процедуру. Учасники семінару приїхали за роз’ясненнями – і вони їх отримали: більше половини часу експерт Фонду Олег Конотопцев відповідав на запитання. В ході обговорення вдалося прояснити багато суперечливих моментів.

«Валківський район сам виступив з ініціативою провести цей захід, і ми з радістю прийняли пропозицію, - каже голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал. - Тема електронного декларування дуже важлива – це підтверджує та величезна кількість запитань, які були задані під час семінару. Такі заходи за участі експертів дозволяють ретельно розібратися у ситуації, знайти варіанти подолання законодавчих колізій».

Алла Веретільник, яка є сільським головою Огульців, розповідає: чернетку електронної декларації вже заповнила. Щоправда, відправляти її до НАЗК жінка не поспішає, бо не впевнена, що вірно внесла всі дані. Семінар на тему електронного декларування виявився дуже доречним – це можливість розвіяти сумніви, уточнити незрозумілі моменти.

«Надзвичайно змістовний семінар, я вдячна організаторам за цей захід. У мене ще є час для внесення змін у декларацію, тож буду робити поправки. А ще депутати сільської ради просили допомогти їм з заповненням декларацій –  тепер я можу надати роз’яснення щодо того, про що я почула на семінарі», - зазначає Огульцівський сільський голова Алла Веретільник.          

Нагадаємо, представники органів місцевого самоврядування повинні задекларувати своє майно та статки до 31 березня включно.