«Дитятко»-2017: ще більше переможців і призів

11.09.2017
«Дитятко»-2017: ще більше переможців і призів

 

Підсумки ІХ Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» підбито, переможців визначено та нагороджено призами. Захід, який проходить за фінансової підтримки Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, вкотре об’єднав навколо себе шанувальників і творців дитячого телебачення та кіно з усього світу.

Цього року переможців фестивалю «Дитятко» стало ще більше, адже організатори започаткували дві нові номінації – «Кращий музичний фільм (відеокліп) дитячої студії» та «Екологія живої природи: відновлення та збереження». Загалом номінацій було 19. Винагородою для юних кіно- та телемитців стали цінні призи – гіроборди, квадрокоптери, планшет, проектор, ноутбук, фотоапарат тощо. А переможцям номінації «Місцеве самоврядування – це ми!», у якій передбачено три призових місця, було вручено путівки до Страсбургу (Франція), де вони зможуть відвідати центральний офіс Ради Європи. Також журі фестивалю відзначило тих, хто найкраще проявив себе під час сценарного пітчингу. Переможці цього творчого змагання отримали кошти на реалізацію власних проектів.

«Наш фестиваль увійшов до міжнародної організації CIFEJ, діти-учасники фестивалю входять до дитячого журі міжнародних фестивалів. Дехто з тих, хто у минулому приїжджав до нас, зараз пов’язав своє життя з телебаченням та кіно, зробив собі ім’я на цьому поприщі, - зазначив голова Харківської обласної ради, президент фестивалю «Дитятко» Сергій Чернов. - Географія фестивалю розширюється, збільшується кількість номінацій, а головне – зростає якість фільмів, які подають на конкурс. Кожного року нашому авторитетному журі працювати все важче, щоб визначити кращих з кращих».      

Закриття фестивалю «Дитятко» співпало з професійним святом – Днем українського кіно. І результати конкурсу засвідчили: за майбутнє українського кіно можна не турбуватися, адже у країні підростає нове покоління талановитих кінематографістів і телевізійників. З 19 номінацій фестивалю у дев’яти перемогли саме представники України. Також у числі переможців – діти з Перу, Бельгії, Чилі, Туреччини, Іспанії, Великобританії, Індії, Філіппін, Білорусі.