Для Близнюківського ліцею придбано книжкові шафи

22.10.2018
Для Близнюківського ліцею придбано книжкові шафи

За фінансової підтримки Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області батьки учнів Близнюківського ліцею облаштували класну кімнату меблями для навчальної літератури. Нові компактні шафи зайняли у приміщенні мінімум місця та вирішили проблему зберігання книжок.    

Влітку у Близнюківському ліцеї повністю замінили систему опалення: селищна рада виділила кошти на обладнання, а роботу оплатили батьки. Після цього у кімнаті, де зараз навчається 3-В клас, довелося робити косметичний ремонт. Батьки власними силами привели приміщення до ладу, придбали новий стіл для вчителя, а на меблі для книг грошей вже не вистачило. Поставити в оновленому кабінеті надану ліцеєм старезну шафу, яка б «з’їла» майже пів-кімнати, у дорослих не піднялася рука. Тож батьківський комітет попросив допомоги у благодійників.

«У нашому класі основна частина учнів – це діти з малозабезпечених сімей, діти матерів-одиначок, тому матеріальні можливості батьків обмежені. Ми звернулися до Фонду, і він нас підтримав, - розповідає Ольга Воронкіна, голова батьківського комітету 3-В класу Близнюківського ліцею. - Як тільки надійшли кошти, ми одразу ж придбали меблі, привезли і встановили у кабінеті. Класний керівник вже розставила книжки, дидактичні матеріали та посібники для дітей. Шафи гарно вписалися в інтер’єр нашого класу, все чудово, ми задоволені та дуже вдячні Фонду!».

Нагадаємо, Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області з 2015 року реалізує програму «Всебічний освітній та культурний розвиток дітей». Ця програма передбачає підтримку сільських дитячих садочків, шкіл, бібліотек, а також організацію та спонсорування просвітницьких і культурних заходів для дітей.