Для Фонду Новий рік - рік нових проектів і надій

07.01.2016
Для Фонду Новий рік - рік нових проектів і надій

 

Шановні слобожани! Пам’ятаєте, як ми в дитинстві чекали новорічних див? А ми, представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, вважаємо, що диво можна творити щодня.

 Завдяки діяльності нашого Фонду ми допомогли тисячам мешканців області повернути собі найдорожчий скарб – здоров’я. Ми сприяли створенню нових робочих місць, підтримували сотні шкіл і дитячих садків. І не збираємось зупинятися на досягнутому. Бо ця робота потрібна людям. Хай кожен, хто повірив у нас, хто співпрацював з нами в 2015 році, буде щасливим. Давайте будемо робити добро разом і в 2016 році. Впевнені, що цей рік принесе хороші зміни у життя Харківської області! Здоров’я вам і добробуту вашим родинам!

З повагою, представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.

Максим Сліпченко, засновник ТОВ «Європейський фонд розвитку»:

Завершення року – завжди особливий період для нашого мисливського господарства. Де, як не в лісі, можна відчути себе учасником різдвяно-новорічної казки? Слобожанщина багата на ліси. Але такі, як у Нововодолазькому і  Валківському районах, не побачиш у жодному куточку нашого краю. Робота єгерів, фахівців «Європейського фонду розвитку», що займаються збереженням диких тварин чи розведенням риб, достойна окремої книги. Ми завершуємо рік з гарними результатами. Але не перестаємо мріяти про те, що в наступному році наше господарство буде впевнено розвиватися і стане не тільки перлиною області, а й всієї країни. Ми турбуємося про збереження природирідної Слобожанщини і мріємо про те, щоб  з таким же відношенням до рідного краю підходив кожен мешканець нашої області.

Володимир Ткаченко, керівник Східного кластеру компанії AgroGeneration

Наша компанія завершує цей рік з досить впевненими результатами, і це в той час, коли інші аграрії ледь виживають. Чимало в цьому успіху залежить від фахівців, які працюють в нашій команді. У нас чимало молоді. І саме за ними – майбутнє. Ми постійно шукаємо талановиті і професійні  кадри, активно співпрацюємо з аграрними закладами області. Так, це нелегко – знайти серед молодих фахівців тих, хто дійсно хоче працювати, хто готовий втілювати нові методики, опановувати нову техніку і продовжувати вчитися все життя. Бо головне завдання, яке ми ставили і ставимо перед собою на наступний рік, – за будь-яких погодних умов зібрати запланований врожай. Земля завжди вдячна тим, хто старанно дбає про неї. Не випадково в наших пращурів новий рік був пов’язаний з новим врожаєм. Тож у новому році я бажаю всім натхненної  і плідної праці!

Андрій Воронкін, директор фермерського господарства «Велес-Агро»:

Сьогодні, мабуть, не знайдеться жодного фермерського господарства, яке б не замислювалося над тим, яким чином організувати діяльність для зниження матеріальних і тимчасових витрат, підвищення результатів виробництва. Постійне подорожчання палива, зміна технологій вирощування культур, скорочення строків сівби та високий рівень конкуренції на агроринку вимагають від сільгоспвиробників негайного вирішення цього питання. Однак якою би складною, на перший погляд, не здавалася ця задача, вирішити її досить просто, якщо поруч працюють однодумці. А саме такі зібралися в нашому господарстві. Головним нашим завданням на новий рік вважаю не тільки розвиток господарства, а й турботу про людей, які працюють у «Велес-Агро».

Микола Тарасенко, керівник сільськогосподарського ТОВ «УКРАЇНА НОВА»

Успіх будь-якого підприємства – це виробничий успіх, який дозволяє з оптимізмом сподіватися на краще в складний нинішній час. Щорічно колектив бере на себе зобов’язання з виробництва сільськогосподарських культур. Досягти якоїсь вершини, стати чемпіоном іноді легше, ніж утриматися на вершині. Як кажуть: «Стабільность – ознака майстерності». Отже наше завдання – домогтися стабільності в досягненні планованих результатів. Це запорука економічного, фінансового благополуччя нашої агрокомпанії АGG, колективу агрофірми «УКРАЇНА НОВА», усіх сімей наших працівників. Адже всі ми працюємо заради того щоб гідно жити, а не живемо, щоб гідно працювати.

В’ячеслав Погосьян, член правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області

Головне досягнення цього року – це та допомога, яку Фонд надавав людям. Допомога як медична, так і соціальна. Щодо соціальних проектів, то вірю, що ми на правильному шляху. Хочеться подякувати тим, хто повірив у нас. А це і директор Барвенківськоі школи Сергій Чорний, голова правління БРТО «Перлина» Олена Салюк, директор Петрівського професійно-аграрного ліцею Сергій Кійко. Хочу подякувати всім мешканцям Харківщини, які чи не щодня пишуть листи подяки, бо бачать, яку роботу проводить Фонд. А це – і ремонти в закладах освіти, і адресна допомога інвалідам, і медичні огляди для мешканців сільської глибинки. Мрію, що колись не буде особливої соціальної різниці між районами області і містом Харковом.

Ігор Філімонов, директор господарства ПОСП «Бурлуцьке» села Плоське

Нам удалося зберегти колектив  нашого господарства. Це колектив однодумців, дуже працьовитих, які вміють йти до поставленої мети. Завдання колективу на майбутній рік – все, що дає хороший урожай, ми зобов’язані запровадити  і у нашому господарстві. Але робота колективу аграріїв – це не тільки щоденна праця, це і надійні тили – тепло і затишок у домівках. І тому мені як керівнику підприємства важливо, щоб у людей були достойні умови в їхніх оселях. У цьому напрямку велику допомогу нам надає Фонд соціального розвитку. І ми розраховуємо і в подальшому співпрацювати з Фондом.

Ігор Макаревич, генеральний директор ТОВАгрофірма «Подолівська»

Найбільшим своїм досягненням я вважаю свій колектив. Це справжні патріоти, однодумці, які працюють за принципом «чужої роботи не буває». Завжди прийдуть на допомогу один одному, якщо бачать – десь комусь важко. Я дуже вдячний усім за підтримку. Тому і надалі буду працювати за принципом відкритих дверей і відкритого серця. Хтось вважає,що благодійність і безкорислива допомога – це пусте. А я вірю в те, що завдяки підтримці небайдужих людей, особливо таких, як у Фонді соціального розвитку, вдасться змінити ситуацію на селі.

Сергій Малюк, голова ТОВ «Сафарі-АРМС-Україна»

Мені щодня доводиться працювати над ключовими проектами компанії як на локальному, так і міжнародному рівні, приймати відповідальні рішення і впливати на результати бізнесу. Цікаві i важкі завдання дозволяють брати нові висоти професіоналізму і особистого розвитку. Допомога людям, і не тільки тим, з якими працюєш, не тільки рідним і близьким, а просто тим, хто дійсно цього потребує, – ось завдання, яке я особисто переношу зісвого минулорічного нотатника до нотатника нового року. Особливо це стосується мешканців області. Нехай новий рік буде щедрим для вас на цікаві плани та успіхи, принесе із собою смак нових перемог, упевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Геннадій Король, Близнюківський селищний голова

Головнимдосягненням року, щойде, я вважаю співпрацю Близнюківщини з Фондом соціального розвиткуХарківської області. Та допомога, яку волонтери Фонду надавали і надають мешканцяммого селища і району, – неоціненна. У Близнюківському районі чимало болючихпитань, найбільш гострі – медичне обслуговування населення, вирішення проблем працевлаштування. На наступний рік завдання - мінімум, яке я поставив перед собою, – продовжити розвиток медицини в районі. У першу чергу це додаткові виїзди мобільних медичних груп Фонду. А також покращення якостіжиття селян – розвиток інфраструктури, збереження шкіл. Те, що земляки довіряють мені і підтримують, надає натхнення. Хочеться і надалі допомагати рідному району розвиватися, ставати сучасним, європейським, ближчим до міських стандартів. Бажаю усім, хто мене знає, миру і злагоди в новому році.