Для садочка у Барвінковому придбано меблі

07.11.2018
Для садочка у Барвінковому придбано меблі

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області придбав дитячі меблі для садочка «Ялинка» у місті Барвінковому. Маленькі вихованці вже користуються новими стільчиками, а незабаром до закладу буде доставлено ще й зручні шестикутні столики.

Дитячий садок «Ялинка» – невеличкий і по-домашньому затишний. У ньому всього дві групи, в яких на сьогодні виховується 43 дитини. Завідувачка Надія Рєзнікова прийшла працювати у цей садочок у 1978 році. На її пам’яті дитячі меблі у закладі оновлювалися лише один раз – на початку вісімдесятих. Після розпаду колгоспу та зміни власника для садочка настали скрутні часи: через недостатнє фінансування про купівлю меблів не було й мови.

«Дитячі стільчики були замінені десь у 80-82-му році – більше вони не мінялися. Ми їх ремонтували кожен рік, підфарбовували, підкручували, але наразі вони вже вийшли з ладу, - розповідає Надія Рєзнікова. – Тому ми дуже раді новим стільчикам – вони зручні, гарні, екологічно чисті, регулюються за зростом. Діти надзвичайно задоволені, а ми вдячні Фонду за підтримку та за розуміння наших проблем».

18 нових стільчиків були передані групі, де виховуються малята від двох до чотирьох років. Найближчим часом заклад отримає три шестикутних столика, що регулюються за висотою. Меблі вже замовлені, наразі триває їх виробництво.      

Нагадаємо, влітку Фонд передав садочку «Ялинка» дитячі книжки та творчі набори від БФ «Ранок Україна».