Для сільської школи придбано спортивний інвентар

14.04.2017
Для сільської школи придбано спортивний інвентар

 

Цілий ящик спортивного приладдя передали благодійники учням Пригожівської загальноосвітньої школи, що у Барвінківському районі. З новими м’ячами, скакалками, наборами для пінг-понгу та настільними іграми уроки фізичної культури стануть ще цікавішими і кориснішими.

Дев’ятикласник Денис Саленко з усіх подарованих речей найбільше зрадів ракеткам для малого тенісу. Хлопцю подобається і футбол, і біг, і шахи, але понад усе він полюбляє ганяти м’ячика по столу. Днями школяр здобув свою першу медаль – виграв районний чемпіонат з настільного тенісу. Окрім Дениса, спортивними досягненнями можуть похвалитися й інші учні Пригожівської школи: місцева команда з жіночого футболу стала найкращою у районі, а шахісти вибороли на  турнірі кілька призових місць. І це при тому, що у закладі немає спортивної зали, та й інвентарю для уроків фізкультури не вистачає.

«На придбання спортивного інвентарю, на жаль, у бюджеті школи гроші вже кілька років не закладаються, тому ми змушені звертатися до благодійників. Я дуже вдячний за те, що Фонд соціального розвитку Харківської області не оминув нашу школу увагою та надав таку допомогу. Адже у дітей є велике бажання займатися спортом. Скажу без вихваляння – спортивні змагання без спортсменів Пригожівської школи вважаються неповними. Наші спортсмени завжди складають достойну конкуренцію навіть міським школам», - зазначає директор навчального закладу  Олександр Близнюк.

Хоч річка й невеличка, а береги ламає – це прислів’я саме про Пригожівську школу. Розташована у маленькому селі на околиці району, вона виховує розумних, здорових і успішних дітей, якими пишається вся Барвінківщина. Нехай у цій школі всього 63 учні – вони повинні мати такі ж умови для розвитку, які мають їхні однолітки у великих містах, вважають у Благодійному фонді соціального розвитку Харківської області.

«Школи у сільській глибинці найбільше потребують підтримки: чим віддаленіший заклад, тим менше йому приділяється уваги. Однак відсутність достатнього фінансування не повинна заважати дітям здобувати якісні знання, розвивати свої здібності і таланти. Адже доки працює школа, доти живе й село. Тому наш Фонд з радістю підтримує такі заклади, намагається задовольнити їхні найнагальніші потреби», - каже координатор Фонду у Барвінківському районі Інна Макаревич