Для Валківської бібліотеки передплачено дитячі видання

28.07.2017
Для Валківської бібліотеки передплачено дитячі видання

Яскраві часописи для юних читачів: до кінця року Валківська центральна районна дитяча бібліотека отримуватиме журнал «Вигадуй. Думай. Грай» і газету  «Позакласний час». Видання для закладу передплатив Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Районна дитяча бібліотека на Валківщині не знає нестачі у відвідувачах: і на канікулах, і під час навчального року тут збираються маленькі книголюби. Хоча зараз майже у кожній хаті є комп’ютер та Інтернет, діти не втратили інтересу до друкованого слова, зазначають у закладі. Попитом серед юних читачів користується як навчальна, художня література, так і періодичні видання.

«Діти до нас ходять, причому дуже багато. І періодичні видання вони з задоволенням читають – і у нас, у бібліотеці, і беруть додому – ми дозволяємо, - зазначає Ольга Войтенко, завідуюча Валківською центральною районною дитячою бібліотекою. – На жаль, нам дуже мало виділяють грошей на передплату видань – за  бюджетні кошти ми отримуємо тільки районну газету «Сільські новини» та три дитячих журнали. Тому ми вирішили звернутися до спонсорів, щоб збільшити асортимент дитячої періодики. Дякуємо Фонду за те, що відгукнувся!».

Журнал «Вигадуй. Думай. Грай» – це 24 яскраві сторінки з популярними мультяшними героями, цікавими та пізнавальними рубриками, інтелектуальними іграми, конкурсами й вікторинами. А  часопис «Позакласний час» містить багато корисного контенту не тільки для школярів, але й для вчителів. Обидва видання – в числі найулюбленіших у читачів.

«Наш Фонд завжди радий допомогти, коли мова йде про дітей, їхній освітній і культурний розвиток. Ніякі планшети, смартфони не замінять книги, живого друкованого слова, яке вчить мислити, аналізувати, робити висновки. Бібліотека – це безцінний осередок знань, який просто не можна залишати без підтримки», - зауважує голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал.        

У Валківській районній дитячій бібліотеці обіцяють, що незабаром тут стане ще цікавіше. Заклад здобув перемогу в обласному конкурсі міні-проектів і тепер зможе закупити сучасну техніку – комп’ютери, принтер, телевізор з великим плазмовим екраном. У бібліотеці планують створити молодіжний інформаційний центр, де будуть проводитися різноманітні заходи, виготовлятися наочні та методичні навчальні матеріали.