До благодійників завітав різдвяний вертеп

15.01.2018
До благодійників завітав різдвяний вертеп

Традиційний український вертеп з біблійськими персонажами та веселими колядниками побував сьогодні в офісі Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. В такий спосіб доброчинців привітали з Різдвом студенти Української Академії Лідерства.

Молоді люди в образах янголів, пастухів, волхвів, царя Ірода та його прислужників відтворили дивовижну історію народження Ісуса Христа. Особливої чарівності цій міні-виставі додали традиційні різдвяні колядки з різних регіонів України, які УАЛівці співали напрочуд злагоджено та щиро.

«На Сході України це не дуже розвинуто, якщо люди і колядують, то більше по селах і в основному для того, щоб зібрати гроші чи просто розважитися. А наша ідея – показати, як це робилося раніше, які саме традиції, які ідеї несуть вертепи. Це насамперед ідея єдності, ідея миру, ідея любові», - пояснює студент Української Академії Лідерства Максим Михайлик.

Наприкінці минулого року УАЛівці за сприяння Фонду соціального розвитку познайомили з традиціями вертепу школярів чотирьох районів Харківщини. Діти настільки захопилися цим дійством, що підготували власні вистави та взяли участь у масштабному «Вертеп-фесті», який відбувся днями у Харкові. Виступили на цьому фестивалі і студенти Української Академії Лідерства.

«Ми дуже раді такому партнерству і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з вами, - звернувся до студентів УАЛ голова правління Фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал. – Нехай ваше навчання в Українській  Академії Лідерства буде успішним і надихає на інші цікаві проекти, сприяє становленню вас як справжніх українців. Ми пишаємося такою талановитою і свідомою молоддю!».

Студенти УАЛ вже побували зі своїм вертепом у Донецькій області, наступні виступи відбудуться на Харківщині – у Первомайському та Валківському районах.