До Фонду почали надходити конкурсні твори

24.03.2018
До Фонду почали надходити конкурсні твори

Учні ряду шкіл Харківщини вже надіслали свої твори на конкурс «Майбутнє моєї громади», оголошений Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області. Тим, хто ще не встиг цього зробити, слід поквапитися – прийом робіт закінчується 1 квітня.

Найбільш спритними та активними виявилися учні деяких шкіл Валківського, Дергачівського, Балаклійського і Первомайського районів, а також міста Первомайський. Вони першими виконали конкурсне завдання та написали твори на тему «Майбутнє моєї громади», у яких виклали власні думки щодо можливих напрямків розвитку своїх населених пунктів і способів вирішення існуючих проблем.  Станом на 23 березня на адресу Фонду надійшло близько двохсот творчих робіт. Наразі благодійники чекають на твори школярів з інших районів.

Нагадаємо, конкурс проводиться серед учнів 11 класів навчальних закладів Дергачівського, Балаклійського, Валківського, Барвінківського, Великобурлуцького, Первомайського і Близнюківського районів та міста Первомайський. Для авторів кращих робіт на рівні кожної школи та кожного району доброчинці приготували цінні призи.

Твори слід надсилати на адресу: 61058, м. Харків, вул. Сумська, 49, БО «Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області».