Доброта від серця до серця: Фонд допомагає сім'ям переселенців

31.07.2015
Доброта від серця до серця: Фонд допомагає сім'ям переселенців

 

Благодійний Фонд соціального розвитку Харківської області в співпраці з Угорською екуменічною службою допомоги продовжують надавати гуманітарну допомогу багатодітним сім'ям переселенців з Донецької і Луганської областей.

Минулого тижня волонтери передали допомогу багатодітним сім'ям у Зачепилівському районі (10 сімей), Валківському (10 сімей) і Нововодолазькому (9 сімей).

У гуманітарний набір входять продукти (гречка, рис, горох, тушковане м'ясо, макаронні вироби, борошно, соняшникова олія, чай, печиво), засоби особистої і побутової гігієни (шампунь, гель для душу, зубна паста і зубні щітки, пральний порошок, миючі і чистячі засоби). Сім'ї, в яких виховуються четверо і більше дітей, також отримали набір посуду (каструля, друшляк, миски і чашки).

Люди щиро дякували співробітникам Фонду за допомогу, увазі до них і їх проблем, а також за адресну доставку наборів.

- Звичайно, більшість сімей переселенців живуть у складних умовах, - розповідає голова правління Благодійного Фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал. - Ці люди вимушені були покинути свої домівки, квартири, і на новому місці у них частенько немає найнеобхіднішого. Це складно -починати на новому місці практично з нуля. Добре, якщо відразу вдалося знайти роботу. Особливо важко доводиться, звичайно, багатодітним сім'ям. На жаль, держава не справляється з цією проблемою. Тому наша допомога спрямована в першу чергу їм. Під час зустрічей з переселенцями з'ясувалося, що у них накопичилося багато питань з оформлення документів, отримання пенсій, допомоги. Ми їх записали, допомагатимемо вирішувати.