Діткам учасників АТО передали дарунки від святого Миколая

19.12.2016
Діткам учасників АТО передали дарунки від святого Миколая

У місті Первомайському представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області влаштували свято для дітлахів, чиї батьки брали участь в АТО, та передали їм гостинці від святого Миколая. Солодкі подарунки отримали 42 дитини.

Ольга Сокирко – щаслива багатодітна мама. Вона із чоловіком, учасником бойових дій на Сході України, виховує шістьох дітей: найстаршій дитині 9 років, найменшій – лише півроку. Сьогодні Ольга разом з немовлям та 4-річним синочком завітала до дитячого садочка «Усмішка» на святковий дитячий ранок з нагоди Дня святого Миколая. Жінка зізнається – запрошення від благодійників стало приємною несподіванкою, такої уваги до себе родина не чекала.

 «Старший синок брав активну участь у святкових конкурсах, аж підстрибував, а найменший дуже уважно дивився – для нього це перший в житті дитячий ранок. Ми задоволені, всі діти з подарунками – для кожного нам дали пакунок з солодощами. Адже сім’я у нас велика, щоб купити на всіх цукерок, треба багато грошей витратити», - зазначає багатодітна мама Ольга Сокирко.   

Одинадцять вихованців садочку «Усмішка» – це діти учасників АТО. Вони також були запрошені на свято та отримали ласощі від святого Миколая. Щоправда, деяких малят поява незнайомого дідугана з сивою бородою дещо збентежила.

«Дітки були різного віку, тож ті, хто поменше, з ясельної групи, злякалися трошки. Але коли вже подарунки отримали, всі заспокоїлися, зрозуміли, що дідусь не страшний.  Дітки залюбки брали участь у конкурсах, розважальній програмі», - розповідає Ольга Цимбаліст, керівник Первомайського ДНЗ № 16 «Усмішка».

Благодійники приготували подарунки для 42 дітлахів, однак прийти на свято змогли не всі. Та без солодощів не залишився ніхто – представники Фонду віднесли гостинці діткам додому. 

Фото