Двом садочкам передано книжки і набори для творчості

23.07.2018
Двом садочкам передано книжки і набори для творчості

З палаючими оченятами і радісними зойками прийняли малята подарунки, які привезли їм представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. Книжки, розмальовки, пісочні картинки та творчі набори від Благодійного фонду «Ранок Україна» отримали вихованці двох закладів – ДНЗ «Ялинка» у місті Барвінковому та дошкільного підрозділу Біляївського НВК у Первомайському районі.

Цієї осені шестирічна Вероніка Пісковська піде до школи, наразі вона проводить останні тижні в улюбленому дитячому садочку. Приїзд гостей з подарунками став для дівчинки та інших дітлахів справжнім сюрпризом. Благодійники завітали з цілою коробкою цікавинок: частину книжок вихователі відклали для занять, а частину одразу роздали малятам.     

«Я дуже люблю розмальовувати, і мені якраз дісталася книжечка-розмальовка. Буду  розмальовувати її вдома, я дуже рада!», - каже Вероніка.

«Кожна дитина, яка була сьогодні у садочку, отримала подаруночок – книжечку додому, і частина книжечок залишилася для роботи у дитячому садочку. Ми дуже вдячні за це! Адже у нас є дітки з багатодітних та малозабезпечених родин, діти мам-одиначок. Ми раді будь-якій допомозі», - зазначає завідуюча дитячим садком «Ялинка» Надія Рєзнік.

Загалом цей садочок відвідує 43 дитини. Це не тільки малята з міста Барвінкового, але й з навколишніх сіл – Червоного, Архангелівки.

Трохи більше дітей – 56 – приймає дошкільний підрозділ Біляївського навчально-виховного комплексу, що на Первомайщині. Тутешні вихованці також надзвичайно зраділи подарункам, негайно взялися їх розглядати. У сільській місцевості не всі батьки можуть придбати своїм дітям такі розвиваючі матеріали, кажуть у садочку.

«Вони нам стали у великій пригоді – будемо читати, будемо грати, і розмальовки дітки полюбляють. Це ж дитячий садочок, і коли з’являється щось цікаве, нове, діти дуже задоволені. Навіть та ж сама казка – вона обов’язково має бути у садку. Тож велике спасибі від нашого педагогічного колективу і, звісно, від наших малят!», - каже Тетяна Кузьменко, вихователь дошкільного підрозділу Біляївського НВК.

Нагадаємо, Благодійний фонд соціального розвитку з 2015 року реалізує програму «Всебічний освітній та культурний розвиток дітей в Харківській області». Ця програма передбачає підтримку дитячих навчальних закладів, бібліотек, будинків культури, оздоровчих таборів у сільській місцевості.