Двом закладам культури подаровано музичні центри

22.12.2016
Двом закладам культури подаровано музичні центри

Напередодні зимових свят Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області передав сучасні музичні центри Богодухівському районному будинку культури та клубу у селі Петрівка Шевченківського району. Тепер місцевим талантам забезпечено якісний музичній супровід під час репетицій та виступів на святкових заходах.

Сюрприз для «Сюрпризу» – дитячий хореографічний колектив, що працює у Богодухівському районному будинку культури, отримав несподіваний та дуже бажаний подарунок. Усі два роки, що існує цей колектив, юні танцюристи мріяли про гарну музичну апаратуру, бо старенький касетно-дисковий магнітофон частенько їх підводив. І ось мрія збулася – сучасний музичний центр придбали та передали закладу благодійники.

«Ми безмежно щасливі, що отримали вимріяний і довгоочікуваний музичний центр для танцювального колективу «Сюрприз». Апаратура, яка в нас була, безнадійно застаріла, тож керівнику колективу доводилося приносити магнітофон з дому. Тепер в нас є сучасний та потужний центр, що відтворює музику з «флешки» – це саме те, що треба!», - каже директор Богодухівського районного будинку культури Наталія Церковна.  

Не приховує своєї бурхливої радості і художній керівник «Сюрпризу» Юлія Рідкокаша. У її хореографічному колективі аж 103 учасники – це діти від трьох з половиною до тринадцяти років. Юні танцюристи успішно виступають на місцевих конкурсах, а нещодавно дебютували на міжнародному фестивалі Dance Song FEST, де здобули друге місце. Із новим музичним центром репетирувати та готуватися до наступних танцювальних змагань буде і простіше, і приємніше.

«Ми зовсім не очікували такого подарунку. Нещодавно керівництво будинку культури відремонтувало для нас зал, обладнало його, а на апаратуру коштів не вистачило. Тож ми і не сподівалися ні на що. Аж раптом нам привозять чудовий музичний центр – це просто неймовірно! Велике дякуємо за сюрприз! Увага до дітей – це дуже зворушує», - каже керівник дитячого хореографічного колективу «Сюрприз» Юлія Рідкокаша.

Корисний подарунок напередодні новорічних та різдвяних свят отримали й жителі села Петрівка Шевченківського району. Для місцевого клубу Фонд також придбав музичний центр. Кращі творчі колективи села зможуть задіяти його у своїх виступах вже найближчим часом – під час проведення святкових заходів.

«Музичний центр – це також чудовий подарунок до ювілею клубу, адже ми нещодавно відсвяткували 50-річчя закладу, - говорить завідуюча Петрівським клубом Анна Золотарьова. - Щира вдячність представникам благодійного Фонду від усієї громади, особлива вдячність – від місцевих аматорів сцени. Нам дуже бракувало сучасної техніки. Тож будемо раді бачити благодійників на наших концертах, наших святах».

Фото