Екскурсія від Фонду: вихованці «Барвінку» побували у Святогірському монастирі

19.08.2016
Екскурсія від Фонду: вихованці «Барвінку» побували у Святогірському монастирі

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області продовжує опікуватися дітьми, які відпочивають в оздоровчому таборі «Барвінок». Цього разу для вихованців закладу була організована поїздка до Свято-Успенської Святогірської лаври, де юні екскурсанти провели цілий день.

Море неймовірних вражень та щире захоплення – ось як діти відгукуються про відвідини знаменитого чоловічого монастиря. Краса будівлі, розташованої на крейдяній скелі,  зачарувала навіть тих, хто вже був тут раніше. А для дітей, які побачили лавру вперше, ця свята обитель стала справжнім відкриттям.

«Якщо є на землі місце, в якому повністю зупиняється час і створюється відчуття, що ви потрапили в якусь іншу реальність, - то цим місцем є Святогірський чоловічий монастир. Дихання завмирало, коли перед нами відкрилася панорама цього святого місця. Ми просто були вражені і навіть говорити хотілось пошепки, щоб не  потривожити спокій святих мешканців цих місць. Я в захваті, що в «Барвінку» була організована така екскурсія!», - каже харків’янка Сніжана Бобро.

Щоб доправити дітей з Барвінківщини до Святогорська, Фонд орендував два комфортабельні автобуси. За веселими балачками дорога минула швидко: вихованці табору і не помітили, як опинилися на місці. У самому монастирі діти тільки й встигали дивитися по сторонам, щоб не пропустити жодної цікавинки. Екскурсантам сподобалося абсолютно все: і дивовижна архітектура лаври, і мальовнича природа, і пишнохвості фазани. Вражень за день набралося дуже багато, тож до табору діти повернулися втомленими, але задоволеними.            

«Я відвідував Святогірський монастир вперше – ця лавра просто прекрасна. Тільки один її вид вражає до тремтіння. Ми загадали бажання, щоб повернутися сюди і знову побачити цей монастир. Маю надію, що наступного року табір «Барвінок» знову організує таку екскурсію», - говорить Артем Литвиненко, який приїхав до табору з Малинівки Чугуївського району.    

Поїздка до Святогорська – один з багатьох заходів, організованих Фондом соціального розвитку для вихованців «Барвінку». Протягом літа благодійники разом зі своїми колегами з Фонду «Дар» влаштовували дітям зустрічі з цікавими гостями, серед яких був відомий футболіст Олександр Горяїнов, привозили до табору професійних аніматорів, проводили спортивні змагання, вручали приємні сувеніри та подарунки.