Експерти Фонду провели навчальний семінар у Шевченковому

21.09.2016
Експерти Фонду провели навчальний семінар у Шевченковому

 

 Одним з напрямків діяльності «Школи» є консалтинг. Експерти Фонду надають представникам органів місцевого самоврядування та депутатам місцевих рад роз'яснення і консультації з найбільш складних та актуальних питань. Так було і цього разу: програму семінару у Шевченковому сформували з урахуванням побажань сільських голів району.

 На початку зустрічі експерти розповіли про цілі Фонду, його проекти і програми, після чого Олег Конотопцев перейшов до аналізу останніх процесів децентралізації державної влади та об'єднання територіальних громад. Окремо було розглянуто новітні механізми антикорупційної політики та антикорупційних процедур у місцевих радах, а також особливості електронного декларування доходів

 «Ви робите дійсно гарну справу, - зазначає секретар Великохутірської сільської ради Ігор Ковальов. - Одержані знання дуже корисні. Важливо, що вони є практичними і можуть бути застосовані нами у своїй повсякденній діяльності. У нас побажання до Фонду ще більше моніторити процеси, які зараз відбуваються в місцевому самоврядуванні,  і ділитися з нами цими знаннями».

 Найбільш обговорюваною стала тема земельних відносин, доповідь з якої презентував експерт Фонду Роман Леонов. Він розповів про повноваження місцевих рад щодо розпорядження земельними ресурсами, про останні зміни у земельному законодавстві, а також надав відповіді на практичні запитання місцевих голів та землевпорядників місцевих рад.

«Зараз ідуть реформи, відбуваються зміни, процеси в місцевому самоврядуванні стали більш динамічними, тому подібні зустрічі, відповіді на хвилюючі запитання є дуже корисними. Я щиро вдячна керівництву та співробітникам Фонду за гарну нагоду одержати важливі знання для своєї практичної діяльності. Окрема вдячність за роз'яснення земельних питань. Сфера земельних відносин не є прозорою, і знання, одержані на семінарі, відкрили очі на деякі спірні і проблемні питання», - ділиться враженнями Борівський сільський голова Наталія Чикор.