Експерти Фонду продовжують навчати депутатів місцевих рад

28.03.2016
Експерти Фонду продовжують навчати депутатів місцевих рад

 

Відбувся черговий навчальний семінар у рамках проекту «Школа депутата місцевої ради», який реалізує Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. Цього разу експерти ділилися знаннями з депутатами сільських рад Первомайського району.

Темою виїзного семінару стало місцеве самоврядування в Україні, його законодавче та інституційне забезпечення. Експерти познайомили присутніх з правами, обов’язками та повноваженнями депутатів місцевих рад, з формами та методами їх роботи. Зокрема, було детально розглянуто процедуру складання депутатських запитів, запитань та звернень.

«Багато з депутатів сільських рад Первомайщини були обрані депутатами вперше і ще недостатньо знайомі з теоретичними та практичними аспектами місцевого самоврядування, особливостями депутатської діяльності та використанням інструментів депутатської роботи. Наше завдання – показати депутатам місцевих рад, передусім сільських та селищних, реальні механізми депутатської роботи, які вони можуть використовувати задля ефективного представлення інтересів своїх виборців та територіальних громад», - зазначає експерт Ресурсного центру сприяння розвитку територіальних громад Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Олександр Міщан.

Після семінару експерти побували на прийомі громадян у місцевому громадському юридичному центрі, створеному за ініціативи Фонду соціального розвитку.