«Це гідно поваги!»

13.10.2015
«Це гідно поваги!»

  

Любов Даньшина, пенсіонерка, с. Сосновий Бор:

- Величезне спасибі представникам Благодійного фонду і лікарям-волонтерам за подібну увагу і професіоналізм! Як зосереджено і детально вони вислуховували усі наші скарги на здоров'я, намагалися з'ясувати їх походження, проводили обстеження сучасними портативними приладами, порекомендували більше щадне лікування або профілактику. І, що найголовніше для пенсіонерів - абсолютно безкоштовно. Адже не так часто взагалі хтось з нас, наприклад, проходив УЗД. Бажаємо, щоб такі соціальні програми були постійними, і лікарі до нас навідувалися як можна частіше.

Марія Пономарьова, голова ветеранської організації, с. Революційне:

- З кожним роком все більше здається, що до проблем літніх представників села ніхто не прислухається, до тих, хто десятиліттями сумлінно працював на благо країни і тепер незаслужено забутий. Адже саме пенсіонери - найчастіші відвідувачі лікарень і поліклінік, і, на жаль, питання здоров'я стосуються їх найбільше. Але так приємно, що ще є люди, яким до нас небайдуже. Добре, що Благодійний фонд реалізує такі соціальні програми, це дійсно гідно поваги!

Ганна Проскурніна, місцева мешканка, с. Шевченкове Перше:

- Я живу за сім кілометрів від Революційного, тут наша амбулаторія і сільрада, а це дуже незручно. Ще рік тому після інсульту паралізувалася у мене права сторона тіла, тепер ходжу на палицях. Звичайно, їздить у Вовчанськ і Харків рейсовий автобус, але куди мені їхати? - Немає сил. А тому, як дізналася, що приїдуть лікарі з Харкова, попросила сина на попросила сина на машині привезти мене на прийом до кардіолога, тому що вже рік не перевіряла серце, не робила кардіограму. І хочу подякувати лікарів за чуйне ставлення і приємні враження від консультації.

Микола Безбородов, пенсіонер, с. Сосновий Бор:

- Усе життя живу в невеликому селі, де мешкає тепер всього 150 людей. Колись тут була розвинена інфраструктура, колгосп, але тепер все запущено. Немає ні аптеки, ні магазинів, ні клубу або сільради, а подекуди і світла, і зрозуміло, що і роботи ніякої немає - люди займаються тільки сільським господарством. Живуть тільки пенсіонери, а влітку приїжджають дачники. І ось, якщо потрібно до лікаря, то або швидку замовляти, або у Вовчанськ їхати, або вісім кілометрів їхати або йти в Революційне в амбулаторію. Але сьогодні це було того гідно - вже довгий час тривожив шлунок, не було можливості зробити УЗД. Лікарі мені дійсно допомогли, за що їм спасибі.

Олександр Пономарьов, ветеран праці, с. Революційне:

- Хочу відзначити неабияку людяність лікарів Благодійного фонду! Вони з усією відповідальністю і повагою ставилися до кожного жителя села, який до них звернувся, з розумінням вникали в наші проблеми. Це досить важка робота, адже треба поєднувати не лише глибокі знання з медицини, але і бути справжнім психологом для людей. Подібна ініціатива зі створення виїзних бригад обов'язково повинна тривати і надалі. І щира вдячність за це засновникам Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.