Фонд долучився до нагородження кращих хліборобів Первомайщини

18.08.2018
Фонд долучився до нагородження кращих хліборобів Первомайщини

У Первомайському районі підбили підсумки збору ранньозернових і зернобобових культур та відзначили кращих працівників сільськогосподарської сфери. До нагородження провідних хліборобів Первомайщини долучився і Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Цього року аграрії Первомайського району зібрали 88 тисяч тонн ранньозернових і зернобобових. За валом зерна це п’ятий результат в області. А за посівною площею гороху Первомайщина є лідером регіону. Незважаючи на несприятливі погодні умови, у районі зібрали гідний урожай – це беззаперечна заслуга місцевих працівників сільського господарства: трактористів, комбайнерів, агрономів, механізаторів. Саме вони стали головними героями свята обжинків. Робітникам, які показали високі результати, було вручено грамоти і цінні подарунки від Первомайської райдержадміністрації та Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.  

«Зі святом вас! Для вас це справжній день перемоги – перемоги над погодою, над несприятливими обставинами, - звернувся до хліборобів голова Наглядової ради Фонду Валерій Дема. - Дякую вам за вашу сумлінну працю та бажаю багатих урожаїв, міцного здоров’я, добробуту і подальших перемог у вашій нелегкій роботі!».

Відзнаку отримав і представник Фонду у Первомайському районі Микола Тарасенко, який очолює сільськогосподарське підприємство «Україна Нова». Аграрій з величезним досвідом, він дбає і про гарні врожаї, і про соціальне благополуччя району.

Окрім подарунків, організатори свята підготували для хліборобів Первомайщини концерт, на якому виступили провідні місцеві артисти й творчі колективи. Це свято стало для аграріїв приємним передихом перед наступним етапом робіт, адже попереду збір решти врожаю – соняшника, буряка, гречки, кукурудзи тощо.