Фонд допоміг центру, що опікується пенсіонерами і людьми з інвалідністю

29.08.2019
Фонд допоміг центру, що опікується пенсіонерами і людьми з інвалідністю

Територіальний центр соціального обслуговування у місті Первомайський отримав кошти на терміновий ремонт автівки, яка використовується для підвезення підопічних до лікарні та доставки продуктів у заклад. Фінансову допомогу центру надав Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

П’ятий день старенька «Таврія» стоїть без діла у дворі закладу – машина просто перестала заводитися. Для терцентру це біда, адже він надає соціальні послуги майже п’ятистам людям щодня.  Це самотні пенсіонери, люди з інвалідністю, а також ті, хто перебуває у складній життєвій ситуації.  Більшість підопічних соціальні працівники обслуговують на дому – приносять їм продукти, допомагають з прибиранням, купують ліки. Але є й ті, хто постійно знаходиться у стаціонарному відділенні закладу. На сьогодні таких людей 28, майже всі вони лежачі.

«Таврія», що зламалася, доставляла до харчоблоку продукти, а у разі потреби возила підопічних закладу до лікарні. Наразі директор терцентру Василь Сипко домовився з постачальниками харчів про доставку, але це тимчасово, тож машину треба полагодити якнайшвидше. На допомогу закладу, який не в змозі оплатити ремонт, прийшов Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.     

«Кошти – 10 тисяч гривень – вже на рахунку нашого центру, ми замовили запчастини та забронювали місце на СТО. Від усього колективу хочу подякувати Фонду та особисто Валерію Демі, Євгену Шаповалу, які завжди нас підтримують, завжди допомагають. Велике спасибі за таке чуйне ставлення до простих людей та їх потреб! Для наших підопічних це дуже важливо, - зазначає Василь Сипко, директор Терцентру соціального обслуговування Первомайської міської ради. -  Фонд вже допомагав нам із ремонтом авто, купівлею бензину, передавав нашим бабусям і дідусям засоби гігієни, продукти. Ми це дуже цінуємо!».

Нагадаємо, раніше терцентру в Первомайському було передано техніку для організації курсів комп’ютерної грамотності. На цих курсах пенсіонерів безкоштовно вчать користуватися Інтернетом, месенджерами та соціальними мережами.