Фонд допоміг з ремонтом школі та садочку у Барвінковому

07.12.2017
Фонд допоміг з ремонтом школі та садочку у Барвінковому

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області виділив кошти на заміну частини вікон у Барвінківському дитячому садочку “Золотий ключик” та на укладання тротуарної плитки на території Барвінківської загальноосвітньої школи № 1. Відповідні роботи вже проведені в обох закладах.

Цієї осені в садочку “Золотий ключик” у Барвінковому нарешті попрощалися з вимушеною традицією утеплювати вікна перед настанням холодів. Тепер у цьому просто немає потреби - майже в усьому закладі старі дерев’яні конструкції замінили на сучасні металопластикові. Роботу було проведено досить масштабну: на кошти міського бюджету встановили 24 вікна і ще 12 вікон оплатив Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

“Від батьків, від адміністрації садочка хочу висловити велику подяку голові Наглядової ради Фонду Валерію Івановичу Демі та всім причетним. Ці 12 вікон були встановлені у різних приміщеннях - у харчоблоці, у пральні, у кабінеті музичного керівника, завгоспа, в ізоляторі, у кабінеті медичної сестри та в роздягальні в одній з груп. Дійсно стало тепліше та затишніше. Нам залишилося поміняти ще 7 вікон - і тоді повністю всі вікна у закладі будуть  пластикові”, - зауважує завідуюча дитячим садком “Золотий ключик” Галина Шаповалова.  

Зміни на краще відбулися і в Барвінківській школі № 1, яка віднедавна стала опорною і приймає у своїх стінах 467 учнів. За рахунок Фонду соціального розвитку перед центральним входом у заклад було укладено 600 квадратних метрів тротуарної плитки. Це третина шкільного двора, який у теплий період є місцем проведення різноманітних урочистих заходів.

“Минулого року завдяки Фонду і особисто Ігорю Макаревичу було відремонтовано вхід у школу, а тепер поклали плитку якраз перед центральним входом, там, де ми проводимо лінійки, свята. До цього там був розбитий асфальт, якому вже багатенько років. Хотілося б, звісно, продовжити цю роботу, щоб весь двір був красивий”, - каже директор Барвінківської ЗОШ № 1 Сергій Черний.   

На укладання тротуарної плитки на території школи Фонд виділив 95 тисяч гривень, на заміну вікон у садочку - 45 тисяч гривень. Допомога дитячим закладам надається в рамках благодійної програми «Всебічний освітній та культурний розвиток дітей в Харківській області»