Фонд – на варті здоров’я мешканців області

06.01.2016
Фонд – на варті здоров’я мешканців області

 

Програма «Медицина на селі», створена Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області, дозволила пройти безкоштовне медичне обстеження вже більше ніж дев'яти тисячам жителів з близьких і найвіддаленіших куточків регіону.

 Варто відзначити, що під час обстеження лікарі неодноразово констатували випадки байдужого ставлення людей до власного здоров’я, що призвело до погіршення його стану. Деякі місяцями терпіли біль і приймали анальгетики, тільки щоб не звертатися до лікарів, хтось взагалі жодного разу не приходив на прийом до офтальмолога, хоч і має проблеми із зором, а деякі ігнорували необхідність регулярних профілактичних оглядів.

 

Через страх дізнатися правду і з’ясувати походження власної хвороби, брак часу і відвертої ліні, недовірливому відношенню до лікарів багато людей безвідповідально ставляться до збереження власного здоров’я – цієї цінної складової життя.

Лікарі-волонтери, що працюють у програмі Фонду, кажуть: потрібно викорінювати страхи і переживання пацієнтів, доносити до людей важливість регулярних медичних оглядів, а також враховувати справжню цінність роботи медпрацівника, особливо на селі.