Фонд надав допомогу у ремонті автівок Первомайського міського терцентру

30.09.2017
Фонд надав допомогу у ремонті автівок Первомайського міського терцентру

 

Напередодні Дня людей похилого віку, який відзначається 1 жовтня,  Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області надав матеріальну допомогу  Первомайському міському територіальному центру обслуговування пенсіонерів. Гроші ці пішли на капітальний ремонт двох автомобілів, які терцентр використовує для підвозу стареньких до лікарень і доставки продуктів.

Старенька «Таврія» і «Газель» – складають автопарк Первомайського міського терцентру, який на рік обслуговує до 2200 мешканців похилого віку. 29 літніх людей живуть в цьому закладі постійно, інших соціальні працівники обслуговують виїжджаючи до них додому. Коли треба комусь в лікарню, то на допомогу приходила «Газель», продукти в терцентр возили «Таврією». Обидві машини не знали капітального ремонту майже 13 років.

 «Останні кілька років ці машини служили так – щось підкрутимо-підробимо і потроху їздить. А потім зовсім встали. На СТО сказали, що потрібно робити капітальний ремонт двигуна в «Таврії», а у «Газелі» замінити карбюратор і два скати. І ще виконати цілий комплекс робіт з дрібного ремонту. Нарахували нам по мінімуму – 28 тисяч. З бюджету я зміг знайти 4, а інші де взяти? З миру по нитці довелося збирати. І ми дуже вдячні Благодійному фонду соціального розвитку Харківської області, що допомогли в цій складній ситуації», - розповідає Василь Сипко, директор Первомайського міського терцентру.

Ремонт автівок тривав майже місяць. На цей час в терцентрі винаймали іншу машину, щоб возити продукти. Але зараз вже обидва автомобіля на ходу.

«Протягом усього життя кожна людина потребує уваги і турботи з боку своїх рідних і близьких. Особливо це стосується самотніх літніх людей. Робота відділень Первомайського міського терцентру спрямована на надання їм соціальної допомоги і підтримки. Фонд постійно підтримує роботу цього закладу. Бо наша команда вірить -  якщо в терцентрі стане затишніше, а на обличчях  бабусь і дідусів з'являться посмішки, значить, ми живемо і працюємо не даремно», - каже голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал. 

Допомога у ремонті автомобілів – це лише частка тієї роботи, яку проводить Благодійний фонд у підтримці Первомайського територіального центру, і інших подібних закладів. За кілька днів до свята, команда Фонду щиро вітає мешканців Харківської області, що вступили в пору «золотого віку» з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку! Бажаємо довгі-довгі роки прожити здоровими, щасливими у злагоді, повазі і любові!