Фонд – один зі спонсорів телефестивалю «Дитятко»

11.08.2016
Фонд – один зі спонсорів телефестивалю «Дитятко»

 

Вже другий рік поспіль Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області надає фінансову підтримку Міжнародному дитячому телевізійному фестивалю «Дитятко». Цьогоріч заявки для участі у фестивалі надіслала рекордна кількість дітей – більше тисячі хлопців та дівчат з 89 країн світу, а до конкурсної програми увійшло 118 найкращих робіт.

Культурний захід проходитиме у Харкові з 21 по 24 вересня. Організатори планують прийняти приблизно двісті учасників – їх буде розміщено на території табору «Сонячний», де традиційно проводиться фестиваль. Як і минулого року, Фонд соціального розвитку Харківської області виділив кошти на організацію харчування юних талантів.

«Один з напрямків діяльності нашого Фонду – це освітній та культурний розвиток дітей. Тому підтримка фестивалю «Дитятко» – це насамперед підтримка обдарованої молоді, яка має активну громадянську позицію та висловлює її за допомогою мови телебачення і кіно. Ми раді бути причетними до цього визначного культурного заходу, який об’єднує дітей з різних куточків світу. Бажаємо всім учасникам фестивалю яскравих вражень і великих творчих звершень!», - каже голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Валерій Дема, який також є членом оргкомітету фестивалю.

Конкурсні роботи учасників можна буде подивитися у дні проведення заходу в трьох харківських кінотеатрах – імені Довженка, «Київ» та «8 ½». Також вони транслюватимуться в ефірі місцевих телеканалів.

Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» проходитиме у Харкові вже ввосьме. Його засновником є Харківська обласна рада.