Фонд оголошує конкурс для школярів

14.02.2017
Фонд оголошує конкурс для школярів

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області оголошує конкурс для учнів 11 класів загальноосвітніх начальних закладів Харківщини. Для участі у ньому необхідно написати індивідуальний  твір на тему «Я – депутат місцевої ради».   

Конкурс проходитиме у 4 етапи протягом лютого-грудня 2017 року та  охоплюватиме всі райони Харківської області. Перший етап буде проведено у лютому-березні у загальноосвітніх навчальних закладах Балаклійського, Барвінківського, Близнюківського, Валківського та Первомайського районів.

Троє учнів 11 класів від кожної школи району, чиї твори визнають найкращими, будуть відзначені дипломами та цінними подарунками. Особливі подарунки отримають троє учасників від кожного району, чиї твори будуть найкращими серед всіх учнів району. 

Твори треба подати на спеціальних бланках, які Фонд надіслав до кожного навчального закладу. Роботи приймаються до 15 березня 2017 року за адресою: 61022, м. Харків, вул. Сумська, 49, БО «Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області». За довідками можна звернутися за тел. 066 351 83 05 або за електронною поштою: rozvytok.fund@gmail.com. 

Результати конкурсу та дати проведення його наступних етапів буде оголошено додатково.

ЗАВДАННЯ для учнів 11 класів у рамках проведення Конкурсу індивідуальних творів “Я — депутат місцевої ради”