Фонд оголошує новий творчий конкурс

06.03.2018
Фонд оголошує новий творчий конкурс

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області запрошує одинадцятикласників взяти участь у конкурсі, на переможців якого чекають цінні призи. Творче змагання проходитиме серед учнів шкіл Балаклійського, Барвінківського, Близнюківського, Валківського, Великобурлуцького, Дергачівського, Первомайського районів і міста Первомайський.

Щоб стати учасником конкурсу, треба написати твір на тему «Майбутнє моєї громади» та представити в ньому власне бачення проблем свого населеного пункту, а також запропонувати шляхи їх вирішення. Творча робота має бути подана на спеціальному бланку, який можна взяти у свого класного керівника.

Твори приймаються до 1 квітня 2018 року, надсилати їх необхідно на адресу Фонду: 61058, м. Харків, вул. Сумська, 49, БО «Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області». Довідки надаються за телефонами 066 351 83 05, 098 602 39 00, також питання можна направити на електронну адресу благодійної організації – rozvytok.fund@gmail.com.

Троє учнів 11 класів від кожної школи, чиї твори відзначить журі, будуть нагороджені дипломами і цінними подарунками. Особливі призи отримають троє учасників від кожного району, творчі роботи яких стануть найкращими на рівні відповідного району.    

Більш детальну інформацію про умови участі у конкурсі шукайте на офіційному сайті Фонду: http://rozvytok.kharkov.ua.

Результати творчого змагання буде оголошено додатково.

Нагадаємо, минулого року Фонд проводив конкурс творів на тему «Я – депутат місцевої ради», участь в якому взяло майже шістсот старшокласників. Переможцям було подаровано планшети, смартфони, навушники, зовнішні акумулятори та інші гаджети.