Фонд опікується дитячими закладами Богодухова

14.12.2015
Фонд опікується дитячими закладами Богодухова

 

Дівчатка, що виховуються  у Богодухівському дитячому будинку–інтернаті у зв’язку зі станом їх здоров'я потребують особливої уваги, піклування та реабілітаційних заходів. Важливим напрямком реабілітації є навчання та здобуття трудових навичок.

Нещодавно завдяки Аллі Ройтблат у будинку-інтернаті обладнано лікувально-виробничу майстерню, де вихованки установи навчатимуться шити. У приміщенні майстерні зроблено сучасний ремонт, кімнату обладнано зручними столами для роботи. Також за допомогою Благодійному фонду соціального розвитку Харківської області придбали шафи для зберігання виробів і дошку для навчання.

Крім того, за підтримки Фонду та Ройтблат в три дитячих садка Богодухова були куплені і встановлені меблі. Третій садок отримав комплект нових стільчиків, садок №9 – стінку для іграшок, а шостому садку придбали столики і стільці. Для сотень дітлахів та вихованців дитячого будинку-інтернату, вручення цих подарунків  стало справжнім святом.

 - Турбота про майбутнє покоління завжди було і залишається для мене одним з найважливіших пріоритетів, - зазначила Алла Ройтблат,  - щасливі обличчя дітей сьогодні для мене - головна нагорода.

За 2015 рік завдяки турботі Алли Ройтблат Богодухівському дитячому будинку-інтернату, у якому живуть діти з обмеженими можливостями від 4-х до 25 років, цього року було надано велику допомогу.

- Нашими зусиллями знайдена можливість повністю забезпечити дітей спеціальним медичним харчуванням, пеленальними столами, дитячими ліжечками та іншим медичним обладнанням для діток, що цього потребують, -розповідає про власну ініціативу Алла Ройтблат.

Крім того, завдяки благодійникам було відремонтовано 10 альтанок на території Будинку-інтернату. Також  постійно надається допомога у вигляді засобів особистої гігієни і підгузків для лежачих діток.

Не забувають благодійники і про канцтовари, розвиваючі ігри і побутову хімію, які постійно потрібні подібним дитячим закладам.  «Доброта – то найкращий подарунок!». Саме під таким гаслом готують нові доброчинні справи і представники Фонду соціального розвитку Харківської області, і особисто Алла Ройтблат.

 

Ірина Осипенко