Фонд організував відпочинок для сільських дітлахів

11.06.2018
Фонд організував відпочинок для сільських дітлахів

Цього літа діти з кількох районів Харківщини безкоштовно оздоровлюватимуться у таборах «Олімпія» та «Ялинка». Путівки для юних відпочивальників придбав Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Перша група дітей вже оселилася у корпусах табору «Олімпія», що в Балаклійському районі. Заклад знаходиться просто у сосновому лісі, на березі мальовничої річки Сіверський Донець, у водах якої так приємно купатися в літню спеку! На дітей у таборі чекає насичена пізнавально-розважальна програма, нові знайомства, туристичні походи, різноманітні спортивні змагання. Кожен з 21 дня відпочинку буде наповнений цікавими подіями та зустрічами, тож нудьгувати тут точно не доведеться.     

8-річна Христина Кафтан з Барвінкового приїхала відпочивати до табору вперше. Дівчинка зізнається: трохи страшно залишатися без мами і тата, але те, що в іншому загоні відпочиватиме 13-річна сестричка Ліза, заспокоює.  

«Чекаю, що знайду в «Олімпії» нових друзів, піду на дискотеку, буду грати в ігри з іншими дітьми», - ділиться своїми планами Христина.

Про її відпочинок,  а також відпочинок дітей з Великобурлуччини, Барвінківщини та інших районів подбав Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. Путівки було придбано для дітлахів з багатодітних родин, а також для переможців шкільних олімпіад, конкурсів.   

У липні на відпочинок відправиться друга група дітей – цього разу до табору «Ялинка» у Валківському районі. Вони також оздоровлюватимуться протягом 21 дня.

Нагадаємо, Фонд з 2016 року організовує літній відпочинок для дітей з сільської місцевості. Торік і позаторік малеча їздила до табору «Барвінок» Барвінківського району.