Фонд отримав понад 730 творів від школярів

10.04.2018
Фонд отримав понад 730 творів від школярів

Журі Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області розпочало оцінювання творчих робіт, що беруть участь у конкурсі «Майбутнє моєї громади». Планується, що переможців буде визначено до 20 квітня.

Цього року до участі у конкурсі долучилися учні 97 шкіл Великобурлуцького, Дергачівського, Близнюківського, Первомайського, Балаклійського, Валківського, Барвінківського районів та міста Первомайський. Одинадцятикласники надіслали на адресу Фонду понад 730 творів, в яких описали власне бачення розвитку своїх сіл, містечок і селищ. Найбільше творчих робіт надійшло з Балаклійського, Великобурлуцького та Дергачівського районів.

«Члени журі наразі перечитують твори і ставлять свої оцінки. Далі ці оцінки будуть підсумовуватися: переможцями стануть автори тих робіт, які наберуть найбільшу кількість балів, - пояснює голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал. - Вже зараз можу сказати, що боротьба за призові місця точиться серйозна, адже твори виконані на високому рівні. Відчувається, що діти дуже старалися, шукали обґрунтування своїм пропозиціям і думкам, аналізували, міркували. Ми дійсно можемо пишатися нашою молоддю, бо вона розумна, талановита, а головне – щиро вболіває за майбутнє рідного краю». 

Переможці будуть визначені на рівні кожної школи, а також на рівні кожного району. Передбачається, що остаточні підсумки конкурсу журі підіб’є до 20 квітня. Нагородження авторів кращих творів заплановано на кінець квітня – травень. Конкретні дати буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, конкурс творів проводиться серед школярів області другий рік поспіль. Цього разу його тема – «Майбутнє моєї громади». На переможців конкурсу чекають цінні призи