Фонд – партнер обласного центру зайнятості

23.11.2017
Фонд – партнер обласного центру зайнятості

Представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області взяли участь в інформаційній зустрічі, організованій обласним центром зайнятості. Мета заходу – скоординувати  зусилля держави й громадського сектору щодо підтримки вразливих категорій населення, зокрема допомогти таким людям працевлаштуватися або відкрити власну справу.

Волонтери, представники благодійних фондів і громадських організацій зібралися в Харківському обласному центрі зайнятості, щоб ознайомитися з новими послугами центру та обмінятися інформацією про соціальні проекти, які наразі реалізуються у регіоні. В зоні особливої уваги спеціалістів з працевлаштування – вимушені переселенці, демобілізовані учасники АТО, інваліди,  малозабезпечені громадяни. Співпраця з благодійними та громадськими організаціями дозволяє центру зайнятості запропонувати таким людям більше варіантів заробітку, донести до них інформацію про свої безкоштовні сервіси.         

«Ми проводимо такі інформаційні зустрічі десь двічі на рік. Харківській обласний центр зайнятості став координатором діяльності зі сприяння працевлаштуванню та відкриттю власної справи серед громадських організацій, волонтерських ініціатив, благодійних фондів. Ми збираємо їх під нашим дахом, проводимо семінари, тренінги, спільно реалізуємо проекти. Фактично ми забезпечуємо цільову аудиторію під ті грантові програми, які діють у регіоні», - розповідає Наталя Пахуча, начальник відділу організації профорієнтації Харківського обласного центру зайнятості.

Сьогодні на Харківщині реалізується близько десяти проектів, в рамках яких соціально незахищені громадяни можуть отримати допомогу у працевлаштуванні. Це і проведення профорієнтаційних тренінгів, і психологічна підтримка, і надання безвідсоткових позик для започаткування власної справи, і розвиток мікропідприємництва за рахунок грантів на розширення бізнесу. Також користувачам обласного центру зайнятості вже доступні нові послуги: онлайн-запис на прийом до спеціаліста, запис відеорезюме та інші.