Фонд підтримує футболістів-аматорів Старого Салтова

06.11.2016
Фонд підтримує футболістів-аматорів Старого Салтова

З аутсайдерів – на перші рядки турнірної таблиці. Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області допоміг відродити аматорську футбольну команду «Старий Салтів», яка наразі гідно представляє однойменне селище у чемпіонаті Вовчанського району з футболу.

Понад два роки перерви не завадили футболістам поновити успішні виступи на спортивних змаганнях. Команді довелося припинити участь у місцевому чемпіонаті через відсутність фінансування, та на початку 2016-го у неї з’явився постійний спонсор – представник Фонду у Вовчанському районі Роман Прудніков. Завдяки благодійним коштам було оплачено заявку на участь у футбольних змаганнях та деякі організаційні витрати, і команда «Старий Салтів» знову повернулася у гру. Футболісти стартували з самого низу турнірної таблиці, а тепер вони входять до п’ятірки найкращих, займаючи четверте місце у чемпіонаті.

«У футболі так: немає спонсора – немає команди. Тому ми дуже вдячні за фінансову підтримку, без неї ми б і досі залишалися поза грою, - зазначає Ярослав Манько, тренер команди «Старий Салтів». - Участь у змаганнях, послуги суддів, підготовка поля, транспорт для виїзних матчів – за все це треба платити, а самі гравці утримувати команду не в змозі. Ми раді, що у нас повірили, і робитимемо усе можливе, щоб якнайкраще представляти Старий Салтів у спортивних змаганнях».

Фонд не обмежується підтримкою однієї команди. Протягом року за ініціативи Романа Пруднікова у Старому Салтові відбулося кілька спортивних заходів, у яких взяли участь футболісти-аматори з різних куточків Вовчанського району. Зокрема, було організовано два молодіжних турніри з міні-футболу, а також зустріч ветеранів футболу Вовчанщини.

«Наша мета – сприяти популяризації та розвитку футболу, залучати молодь до занять спортом. Це зміцнює силу волі, вчить досягати мети, працювати у команді – такі якості напевно знадобляться молодим людям у житті. Якщо створити умови для занять футболом та дати мотивацію, хлопці не будуть вештатися вулицями без діла або годинами сидіти в Інтернеті», - впевнений представник Фонду у Вовчанському районі Роман Прудніков.    

«Наша діяльність спрямована не тільки на підтримку спорту. Фонд проводить на Вовчанщині безкоштовні медогляди населення, організує культурні заходи, надає адресну допомогу школам. Це комплексна робота задля покращення соціальної ситуації в регіоні», - додає Віталій Подгорний, який координує діяльність Фонду у Вовчанському районі.