Фонд підтримує студентський рух на Харківщині

01.08.2017
Фонд підтримує студентський рух на Харківщині

 

Яскравий мультифестиваль, захоплююча політико-економічна гра, презентація модернізаційних проектів та вибори студентського мера й магістрату – у Харкові  відбувся регіональний етап Студреспубліки. Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області підтримав захід та передав подарунки для найактивніших його учасників.

28-30 липня у «Фельдман Екопарку» працювало наметове містечко Open Air Studrespublika Camp, яке стало місцем зустрічі ініціативної молоді регіону. Організатори заходу об’єднали розваги та інтелектуальну роботу, запропонувавши учасникам побудувати міні-державу та розробити власні проекти освітньої індустріалізації Харківщини.

«Молоді люди конструктивно підійшли до вирішення проблем, які є зараз в освіті. У нас було 3 робочі групи: одна відпрацьовувала тему космічної індустріалізації, можливі шляхи розвитку космосу в Харкові, друга команда розвивала ідею it – it-держава, it-родина, а третя зробила ставку на літаючі наноконструкції, які можна було б продавати за кордон», - розповідає Марія Корабельнікова, регіональний координатор Студреспубліки у Харківському осередку.

Кульмінацією заходу стали вибори студентського мера та магістрату у складі 10 чоловік. Тепер ці молоді люди – нові члени великої команди Студреспубліки, які у подальшому будуть реалізовувати ідеї, що розроблялися на регіональному етапі. Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області передав подарунки для переможців – стильний настінний годинник і книги на політичну та економічну тематику.