Фонд передплатив журнали для дитячої бібліотеки

17.11.2016
Фонд передплатив журнали для дитячої бібліотеки

Свіжа періодика для юних читачів. Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області передплатив на весь наступний рік 8 журналів для Близнюківської районної бібліотеки для дітей.

«Пізнайко», «Юна леді», «У світі казок», «Жасмін», «Професор Крейд» – ці назви знає кожна дитина, яка любить читати і дізнаватися нове. У вік Інтернету та персональних гаджетів діти не втратили інтерес до друкованих видань – бажаючих погортати яскраві сторінки чимало, зазначає директор КЗ «Близнюківська централізована бібліотечна система» Надія Руденко. Районна дитяча бібліотека знаходиться неподалік школи, і щодня після уроків малеча забігає до закладу, щоб почитати щось цікавеньке.

«Дітки, коли повертаються зі школи, заходять і беруть журнали у нас – вони користуються попитом, розбирають дітки ці видання. Тому що нових дитячих книг ми майже не отримуємо. А новенькі журнали нас дуже виручають. Тим більше що не кожна родина може їх передплатити своїй дитині», - каже Надія Руденко.

У кращі часи районна бібліотека для дітей отримувала до 30 найменувань дитячих журналів, на 2017 рік вдалося передплатити 16 видань. Коштів місцевого бюджету вистачило лише на половину, решту оплатив Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

«Фонд реалізує окрему програму, спрямовану на всебічний розвиток дітей, тому ми були раді допомогти бібліотеці з передплатою дитячої періодики. Адже читання – це чудовий тренажер для розуму, який розвиває фантазію, розширює кругозір дитини», - зауважує представник Фонду у Близнюківському районі Андрій Воронкін